Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nem keres valaki utazópartnert...

Nem keres valaki utazópartnert Oroszországba?

Figyelt kérdés

Igazából mindegy, hogy mikor (javuljon a helyzet), de előtte mindenképp szeretném, hogy megismerjük egymást valamennyire, ne az utazáson derüljön ki, hogy nem tudunk beszélgetni. Elsősorban Moszkva vagy Szentpétervár.


27F, két évet tanultam oroszul, a szállás fixen reggelivel kell legyen minimum, 2,3,4* (nem fontos a “luxus”, de putriba nem szeretnék menni), előre megtervezett programmal, de idegenvezető nélkül, nem társkeresés a célom, hanem egy jó utazás, nők társaságában jobban érzem magam, de férfivel is utazok szívesen, lehetünk akár többen is, de a 2 főt tartom ideálisnak, kor nem számít


Miért keresek partnert?

Ismerőseimet nem érdekli Oroszország, csak a sunshine, beach és a buli... Egy barátom lenne, akivel el tudnék menni, de vele nem szívesen. Hátha itt, bár nem sok reményt fűzök a dologhoz. Ha szeretnéd, hogy valamit részletezzek vagy jó ötletnek tartod akkor írj üzenetet!


2020. nov. 19. 03:45
 1/8 anonim válasza:

Kérdésedre jelentkezem: én nem keresek.

.

Mellesleg, milyen barátod az, akivel nem szivesen mennél?

2020. nov. 19. 07:39
 2/8 anonim válasza:
Pedig Moszkva és Pétervár is nagyon jó hely. Szerencsére tavaly voltam.
2020. nov. 19. 07:56
 3/8 anonim válasza:

Én átgondolom az ajánlatot.

Mivel mennénk?

20/F

2020. nov. 19. 08:06
 4/8 anonim válasza:

Nyugodtan fűzhetsz hozzá reményt :)


Én 2015 közepén úgy ismerkedtem meg valakivel, hogy ő Cambridge-ben volt, én Budapesten, de a világot körbe bicajozó srác egyik youtube videója alatt megtalálta a kommentemet, majd facebookon rámírt, hogy van-e kedvem balkán irányába bicajjal menni. Nekem addigra volt már egy másik tervem Norvégia fele, végül ötvöztük a kettőnk tervét és 2015 augusztusában 1 hónapra elmentünk stoppolni, egészen Bergenig (Belgiumon keresztül), majd onnan Stockholm és hazarepültünk. Azóta megvan ez a barátság, havonta találkozunk párszor, legjobb barátomnak tartom. Most pénteken megyek is hozzá, meg már tervezzük a következő túrát, ezúttal 2 hónap motorral, Törökország - Grúzia - Oroszország. Ő is tud oroszul, anyukája fehérorosz.


Úgyhogy lehetséges ilyen módon barátságot kötni, habár nálunk spontán volt, nem konkrétan ez volt a cél, talán úgy kevésbé erőltetett.

2020. nov. 19. 10:28
 5/8 A kérdező kommentje:

#1


Kifejezetten örülök, hogy Te nem keresel és köszönöm, de az ilyen negatív mentalitású, fölöslegesen kötekedő emberekre amúgy sincs szükségem. A kérdést pedig tedd fel magadnak és válaszold meg vagy ha nem sikerül nyiss egy új kérdést. Szerintem teljesen egyértelmű, ha picit elkezded használni az eszed...


#3 Inkább repülővel gondoltam.


#4 Örülök nektek nagyon. Az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek. Talán facebook csoportokban nagyobb eséllyel találok párt és kevésbé lesz "erőltetett". :)

2020. nov. 19. 12:34
 6/8 anonim válasza:
Hú.. Egy ilyen nrm 2 fillér lenne, de én nagy vágyam ez az út vonattal... De nem tud senki oroszul annyira a környezetemben
2020. nov. 19. 16:34
 7/8 anonim válasza:
Ha fiatal lennék,lehet elmennék.Sok sikert!
2020. nov. 19. 18:35
 8/8 anonim válasza:

Én is vágyom elutazni arra 🙂

Sok sikert neked, remélem jól fogod érezni magad 🙂

2020. nov. 19. 19:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!