Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha a párom elhagyott, de...

Ha a párom elhagyott, de szerintem vele tokeletesen osszeillettem, akkor masik fiu zkival ossze illek mar nem is lesz?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 13:58
 1/5 anonim válasza:
De lesz. Még jobb is, aki nem hagy el.
2020. nov. 19. 14:03
 2/5 anonim válasza:
Azért az ember nem úgy működik, mint a puzzle darab, hogy csak egyetlen helyre illeszkedik. Most úgy érzed, hogy tökéletesen összeillettél vele, mert még szerelmes vagy belé. Majd elmúlik, találkozol mással, és újra szerelmes leszel. Az idő sok mindent megold.
2020. nov. 19. 14:44
 3/5 anonim válasza:
Az emberek változnak és nagyon gyakran nem ugyanabba az irányba.Ezért is van az,hogy egy egykori nagy szerelem tíz év alatt eljuthat oda, hogy idegenek élnek egymás mellett, akiknél semmilyen testi-lelki kapcsolódás nincs.Lehet, hogy évek múlva, de újra megtalálhatod azt az embert aki tökéletesen passzol majd az akkori önmagadhoz.
2020. nov. 19. 16:59
 4/5 anonim válasza:
Dehogynem lesz. Nem csak egy emberrel tudsz nagyon összepasszolni. Nekem pl.volt egy nagyon nagy szerelmem, azt hittem hogy mi tökéletesen összeillünk. És itt is az történt, mint amit az előttem válaszoló írt, annyira sokat változott, teljesen más ember lett szinte. Nyilván mivel szerettem, még akkor is úgy gondoltam, hogy soha senki nem lesz ugyanolyan. Még most is azt mondom, hogy életem szerelme volt. De már reálisan látom a dolgokat. És a (remélhetőleg már végleges) párom teljesen más, megjelenésében, természetében, viselkedésében is. Ettől függetlenül nagyon összeillünk vele is.
2020. nov. 19. 17:08
 5/5 anonim válasza:

Nem csak egy tarka macska van a világon!

Szerinted "tökéletesen" összeillettél, de lásd be tévedésed, nem így volt, hiszen elhagyott.

2020. nov. 19. 18:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!