Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy depresszios lanyt keresek...

Egy depresszios lanyt keresek ismerkedni, beszelgetni, mivel mi talan jobban megertjuk es elfogadjuk egymast. Van itt ilyen?

Figyelt kérdés
Ha volna, orulnek egy privat uzenetnek.
2020. nov. 25. 19:30
 1/8 anonim válasza:
és te akarod lehúzni őt, vagy majd ő téged?
2020. nov. 25. 19:41
 2/8 anonim válasza:
Csak egy szerencsetlen luzer vagy aki mas csajt nem tud megkapni es ki akarod hasznalni, hogy a depis csajok konnyebben manipulalhatok.
2020. nov. 25. 19:52
 3/8 anonim válasza:
Tévedés, a depressziós emberek nem kíváncsiak egy másik depressziósra. Főleg a nők nem.
2020. nov. 25. 19:55
 4/8 anonim válasza:
Beteg agyú! És még pszichopata is vagy! Sürgősen felejtsd ezt el!
2020. nov. 25. 21:10
 5/8 anonim válasza:

Nézd én depressziós vagyok, küzdök vele. Hullámokkal küzdök, egyszer jobb egyszer nem, és úgy érzem, nincs értelme élnem sem. Tehát olyan vagyok, amilyet keresel.

Eszem ágában nem lenne meghallgatni a te bajaid is, mert megértenélek persze nagyon, csak éppen elég a saját gondjaimból kimászni, ha a tied is a nyakamba lenne, megint pszichiátrián kezelnének.

Hidd el, hogy aki tényleg depressziós, nem pedig divatból "depis", az nem akar pszichológus szerepet felvenni, egész egyszerűen mert nem bírná

2020. nov. 25. 21:18
 6/8 anonim válasza:

Jól megértem a szót az olyanokkal, akik maguk alatt vannak vagy tényleg depisek. De csak azért, mert nem terhelem le az én problémáimmal, vidám a kisugárzásom, meghallgatom amit mond és nem ítélkezek semmiért.

Szóval depisként depist nem fogsz találni, keress egy vidám csajszit vagy egy barátot, de egy másik depis emberrel csal lehúznátok egymást.

2020. nov. 25. 22:47
 7/8 anonim válasza:
Írj, ha gondolod. Remélem közel laksz hozzám.
2020. nov. 26. 00:10
 8/8 anonim válasza:
6-os viszont a vidám, pozitív emberek meg ugyancsak nem szeretnének maguknak egy terhet magukra, ha egyébként van más, sokkal kellemesebb közeg.
2020. nov. 26. 14:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!