Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki tud ebben segíteni?

Valaki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Tudom nem a legjobb kategória, lehet.

Ismerkedtem egy férfival, messenger alkalmazáson. És hiába írok neki, és látom, hogy elérhető, az üzeneteim mellett üres karikában pipa van. De ha elérhető valaki, akkor meg kellene kapnia, nem? Lehet hogy beállította hogy ne lássa?

Hetek óta beszélgettünk.


2020. nov. 26. 05:12
 1/9 anonim válasza:
Ures karika te elkülted , még nem jelent meg a telefonján, mert nem elérhető jelenleg ha teli kör pipás megjelent, ha profilképes kör akkor látta.🙋‍♀️
2020. nov. 26. 05:52
 2/9 Noren1989 válasza:

Van egy olyan opció, h üzenetek figyelmen kívül hagyàsa. Valszeg ez lett a jussod.


Te kerested többet?

2020. nov. 26. 06:50
 3/9 anonim válasza:
Amig nem nézi meg addig. Attól hogy elérhető nem jelent semmit. Be van neki kapcsolva a mobilján ezt jelenti. Akkor láttamozza mikor megnyitja az alkalmazást.
2020. nov. 26. 07:26
 4/9 anonim válasza:
Úgy is el lehet olvasni 1 üzit , hogy a feladó nem tud róla, hogy elolvastad.
2020. nov. 26. 07:28
 5/9 anonim válasza:
Elozoknek fingjuk nincs arrol, h az ures karika mit jelent. Az ures karika minden esetbeb szurkere valtozik ha az illeto telefonjara megerkezik az uzenet, tehat akkor ha megy a wifi vagy a mobilnet. Tok mindegy h lenemitotta a csetet, vagy csak lehuzva olvasta el vagy barmi mas....a latta kis piktogram jelzi h tenylegesen megynitotta-e az uzit vagy sem.
2020. nov. 26. 08:06
 6/9 anonim válasza:

[link]


Hasznos voltam?

2020. nov. 26. 08:09
 7/9 anonim válasza:
Ja az hogy azt írja elérhető az semmit nem jelent. Nehéz eligazodni rajta. Nekem is írtak már úgy, hogy közben a messenger továbbra is azt írta, hogy 3 napja volt elérhető. Szóval akkor biztos, hogy fent van, ha éppen ír.
2020. nov. 26. 09:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. nov. 27. 03:23
 9/9 anonim válasza:
Szivesen
2020. nov. 27. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!