Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 28/F vagyok. Ismerkedni...

28/F vagyok. Ismerkedni szeretnék hasonló korú hölgyekkel. Kinek lenne kedve ismerkedni? 🙂

Figyelt kérdés

Igazából ismerkedés céljából vagyok itt az oldalon, de bármi kialakulhat :) Főleg korombeli hölgyekkel ismerkednék.



Pár dolgot, azért írnék magamról. :)



190 cm magas vagyok, sportos testalkatú. Barna szem, barna rövid hajú vagyok. Arcom az enyhén borostás.


Külsőmet illetően azért szeretek normálisan öltözködni, jó parfümöket használni. Tehát nem tartom magam elhanyagoltnak, illetve mástól sem kaptam még ilyen visszajelzést.



Tűzvédelmi területen dolgozom, Győr-Moson Sopron megyében lakom. Szabadidőmben szeretek filmeket nézni, kerékpározni, kutyát sétáltatni és kirándulni.



Belső tulajdonságaimat tekintve általaban jó kedvű vagyok, jó humorú. Nagyon ritka amikor rossz kedvű vagy ideges vagyok. Szerencsére nyugodt természetű vagyok 🙂



Rossz tulajdonságom annyi talán, hogy türelmetlen vagyok és utálok várakozni.😅


2020. dec. 26. 20:34
 1/5 anonim válasza:

Kár, hogy az ország másik felén élsz. 🤣

Egyébként sok sikert az ismerkedéshez!

2020. dec. 26. 20:57
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez így szokott lenni. Aki szimpatikus, jól el lehet vele beszélgetni az tuti hogy az ország másik felében él 😅
2020. dec. 26. 21:08
 3/5 anonim válasza:

1es és te melyik megyében élsz?

Szintén egy 28/F

2020. dec. 26. 21:43
 4/5 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek, barátkozom.
2020. dec. 26. 22:19
 5/5 anonim válasza:
Én meg nem vagyok sportos alkat, pedig amúgy szimpatikus vagy. De biztos hasonló kaliberű csajszira vágysz. Sok sikert. :)
2020. dec. 26. 23:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!