Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Csak nálam nem működik az...

Csak nálam nem működik az Omegle nevű chat oldal?

Figyelt kérdés
Gondoltam felmegyek hülyülni vagy csak szimplán beszélgetni valakivel, de mindig csak bedob egy random női nevet, aztán egy bitly-s linket, amit nyilván nem nyitok meg. Hackertámadás érhette az oldalt?
2021. jan. 3. 17:19
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ez van. Nem tudom mi lehet.
2021. jan. 3. 22:20
 2/3 anonim válasza:

Maga az oldal működik.


Az történt, hogy tele van bot-okkal, lényegében programok amit annyit csinálnak, hogy belépnek egy beszélgetésbe, beírják az előre megadott kis szöveget (általában snapchat fiók linkje, insta, ezek szerint kamu vírus oldalakat is terjesztenek), majd kilépnek és kezdik előről. Rengeteg lett belőlük.


Amikor nagyritkán sikerül egy beszélgetés, az sem az igazi már. Nem tudom, mit használnak az emberek mostanában beszélgetésre, de én is szívesen megtudnám. :p

2021. jan. 5. 09:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Anotalk van még, de ott kb csak a beteg perverz melegek és biszexek igyekeznek lánynak kiadni magukat. Akkor már inkabb beszélgetek a vírusküldő botokkal...
2021. jan. 5. 09:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!