Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha létrehoznék egy gyakoris...

Ha létrehoznék egy gyakoris találkozót, el mernétek jönni?

Figyelt kérdés

- Elméleti kérdés -


A találkozó 2021. április 15-én lesz Budapesten, egy hatalmas épületben. Kamerák, security - a biztonság érdekében. Nem vihetsz magaddal senkit, és Te magad is csak akkor mehetsz, ha már 2020-ban (vagy azelőtt) fent voltál ezen az oldalon.


Olyan pólót kell csináltatnod, amin rajta van az itteni neved, életkor / lakhely, és abban kell lenned végig.


Lennének sütemények, italok, étel. 10000 forint a belépő. 17:00 - 5:00.


Tartanál bármitől is? Hogyan éreznéd ott magadat? Eljönnél-e egyáltalán?


2021. febr. 13. 15:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, elmennék
Nem, semmiképpen sem
Nem tudok pontos választ, kifejtem lent
45 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
Én csak funból vagyok a gyíkon, szal nem. Időm sincs ilyesmikre.
2021. febr. 13. 15:45
 2/18 A kérdező kommentje:

1# A legtöbben szórakozni vannak itt, köztük én is.

A találkozó is az lenne.

2021. febr. 13. 15:47
 3/18 anonim válasza:
Ilyenre biztos nem. Ha ingyenes lenne és nem kéne a felhasználónevet és kort hirdetni, hanem egyszerűbb módon lehet meggyőződni, hogy tag vagy, például egy terminálon be kell jelentkezni a fiókodba belépéskor, akkor igen.
2021. febr. 13. 15:48
 4/18 anonim válasza:
És hogyan ellenőriznéd le a regisztráció dátumát? Egy találkozóhoz miért lenne szükséges egy póló készítése? Én biztosan nem fáradoznék ennyit egy találkozó miatt.
2021. febr. 13. 15:49
 5/18 anonim válasza:
Biztos hogy nem. Ennek nincs értelme amellett hogy olyan emberek vannak itt akiknek élete sincsen.
2021. febr. 13. 15:51
 6/18 anonim válasza:
Nem, csak annyi a közös az itteni emberekben, hogy használják a gyakorit.
2021. febr. 13. 15:52
 7/18 anonim válasza:
Faxom se csináltatna polót meg fizetne belépőt, hogy aztán mi is csináljak, bámuljam a másokat? Hű de jó szórakozásnak hangzik már most...
2021. febr. 13. 16:04
 8/18 anonim válasza:
Drága,nem megyek.Bár azokat megnézném,akik farokképet küldtek.
2021. febr. 13. 16:07
 9/18 anonim válasza:
Kíváncsiságból igen,hogy milyen arcok vannak itt,de nincs kedvem új embereket megismerni,így nem nagyon barátkozgatnék.
2021. febr. 13. 16:27
 10/18 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, elméleti kérdés. Nem kell csinálnotok semmit.

Gyakorlatilag én sem mennék el.

Elméletben viszont egész érdekes volna.

2021. febr. 13. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!