Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, jó a beszélőkém,...

Lányok, jó a beszélőkém, humoros, romantikus vagyok,volt már jó pár barátnőm is,de ha fizikailag kell a tettek mezejére nehezen tudok lépni.Ti maradnátok olyan sráccal, akinél többet kéne várni arra hogy továbblépjen a csóknál, ölelkezésnél? 17/f

Figyelt kérdés
Szeretek emberek között lenni, vannak barátaim, egyes elmondások szerint nem is vagyok olyan csúnya, de a fő problémám a túlgondolás és az önbizalomhiány. Mind olyan dolgok amiket javítgatok, de az ilyen nem fél perc, és a lányok általában nem akarják kivárni (ami mondjuk érthető, fiatalok vagyunk, de mégis.)

2021. febr. 16. 20:50
1 2
 11/11 anonim válasza:
Semmiképp se akarj magad mellé olyan embert, aki képes lenne dobni téged a tempó miatt. Aki tényleg szeret, az elfogad a hibáiddal együtt--és itt ez szerintem egyáltalán nem huba, sőt (!), a mai világban sajnos kevés ilyen ember van...
2021. febr. 17. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!