Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi van a malha.hu-val?

Mi van a malha.hu-val?

Figyelt kérdés

Napok óta nem tölt be az oldal tegnap 1x nagy nehezen sikerült ("1 óra várakozás után") akkor meg valami teljesen más oldal jött be ès angolul kiírta nekem, hogy a kèrt oldal nem lètezik.

Ne b@sszatok fel, hogy megszűnt!!!


Alapjáraton nem lennèk egy ilyen dolgon ennyire kiakadva, pont le...de most a járvány ès a korlátozások miatt nem tudok nagyon koncertekre járni ès hasonló rock/metalos beállítottságú emberekkel társalogni. Itt lakok az Isten háta mögött, egy 3000 fős faluban itt csak öregek meg traktoros bácsik ès boltos nènik vannak. A korombeli csajok 99%a meg az a tipikus falusi p*csa. Közössègi oldal párti nem nagyon vagyok èn nem az a típusú csaj vagyok aki ott èli az èletèt, jó ha havi 1x felmegyek megnèzni èlnek e mèg az ismerőseim.Szóval - különösen most - a vírus helyzetben azèrt szerettem a malhat mert ott lehetett olyan emberekkel dumálgatni akikkel jobban megtaláltam a közös hangot. Van párom, szóval nem ez a problèma, de egy nap keveset látom, ès társasági ember vagyok. Jó lenne olyanokkal beszèlgetni/barátkozni akikkel hasonló az èrdeklődèsi körünk.


Termèszetesen èn is dolgozom, vannak hobbijaim amikkel lefoglalom magam. Ilyenkor hasznos tud lenni, hogy ambivertált vagyok mert tök jól elvagyok a nègy fal között is, de egy idő után azèrt hiányzik a társaság meg a nyüzsgès.


Szóval. Nem tudom. Ha tudod mi van az oldallal, vagy csak hasonló cipőben jársz ès szeretnèl kicsit beszèlgetni, nyugodtan dobj meg egy priváttal. ;)



2021. febr. 22. 13:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, az elmaradt 24N
2021. febr. 22. 13:11
 2/15 anonim válasza:
Szerintem meghívós lett.
2021. febr. 22. 13:13
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó de nekem règen volt profilok akkor az hova tűnt? Ha meghívós lenne nekem akkor már nem kellene. Vagy igen? 😱
2021. febr. 22. 13:15
 4/15 anonim válasza:
Ilyen emberek nekem is írhatnának.
2021. febr. 22. 13:16
 5/15 anonim válasza:
igen most már látom hogy nincs semmi. Szerintem annak kampec.
2021. febr. 22. 13:16
 6/15 anonim válasza:
Én is beszélgetnék ilyen emberekkel.
2021. febr. 22. 13:19
 7/15 A kérdező kommentje:
Aki akar az írhat
2021. febr. 22. 13:20
 8/15 anonim válasza:
Szia! Régebben volt kint egy hír, hogy volt róla szó, hogy meg szűnik. Lehet, hogy most következett be=(
2021. febr. 22. 13:29
 9/15 anonim válasza:
Marad a rockerek hu
2021. febr. 22. 13:30
 10/15 anonim válasza:
Én is a málha tagja voltam. A malha.hu bezárt, nem tudni, hogy örökre vagy végleg. Aki idáig csinálta, nincs elegendő ideje rá és egészségügyi gondok is felléptek. :( Most lesz egy új malha hamarosan, a régi helyett.
2021. febr. 22. 13:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!