Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kinek van kedve kevésbé...

Kinek van kedve kevésbé normális dolgokról beszélgetni?

Figyelt kérdés
Jöhetnek kicsit “durvább” “betegebb” “fura” témák privátban.

#személyiségzavar #pszichopátia #szadizmus #Homloklebeny elváltozás
2021. márc. 1. 00:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
Madagaszkári törpe tücsökről tudsz vmit?
2021. márc. 1. 02:32
 2/15 anonim válasza:
Szia, fiú vagy vagy lány?
2021. márc. 1. 07:57
 3/15 anonim válasza:
én szivesen. 35 éves vagyok, elvált és van egy 11 éves kislányom. Mirröl szeretnél irogatni?
2021. márc. 1. 11:28
 4/15 anonim válasza:
Egyszer egy ilyen a mesébe illő módon nem tudom miért de nem sikerült beismerő vallomást tenni és ehhez hasonló cipőben járok mint akkor amikor megérkezik hozzád a csomag utána pedig jó lenne valami nagyon olcsót és munka mellett vissza menni tanulni meg dolgozni és Oroszországban több mint itt olyan lány aki rávettne egy pillantást vetni a pénzre pályázhatnak lakóházak lakóközösségek születését követően a pénzed van az hogy te tettél Rendőrségi feljelentés ellenem mindenképpen érdemes igényelni a babára várva várt pillanat alatt más annyit szopik egész hónapban túlórákal együtt küldöm még nem sikerült beismerő tenni a pénzed vagy személyesen tudjuk meg hogy mi történt azzota alkami munkából szereztem pénzt ha addig keresnek majd a dolgaid vannak olyan lány aki rávettne egy pillantást a farkamra a pénzed van az hogy egy csomó pénzel utána pedig sok sikert barátom ♥️🔥
2021. márc. 1. 12:48
 5/15 anonim válasza:
Debile vagyol?!
2021. márc. 1. 12:56
 6/15 A kérdező kommentje:

4#

Hogy miiii???

Google fordítót tetszik használni?

2021. márc. 1. 13:14
 7/15 anonim válasza:
Ne haragudj de úgy gondolom hogy eza fajta ember kedveli ezt a sok dinkat aki itt van minden húlyd nem tudom miért írtam le ezt neked emiatt ne aggódj nem tudom miért írtam le mert a szüleimmek szeretném kiváltania a gyógyszert olvassa el figyelmesen és a többit átvételkor kell fizetni átvételkor készpénzben vagy átutalással vagy csekken nem tudunk egyezni hogy a közvetítői díj mindig álmodom hogy az megfelelő lenne így rendben vagyunk akkor kérlek írj emailt kérlek írj emailt kérlek ne haragudj de úgy gondolom hogy a közvetítői eljárás során elmondottakat vagy személyesen megtekinthető előre egyeztetett időpontban a pénzed van egy kis elintézni valom előtte hibátlanul működik a kontroller töltő adapter kábel tv internet telefon folyton kijavítja amit írok egy levelet hány munka napon belül kell benyújtani a területalapú támogatást a pénzed vagy személyesen megtekinthető z
2021. márc. 1. 13:18
 8/15 anonim válasza:
Érdekel!
2021. márc. 1. 14:05
 9/15 anonim válasza:
De miért vagytok a 4.-en fennakadva? A kérdező kifejezetten "kevésbé normális" dolgokat várt, hát íme. Szerintem a hozzászóló ezt sikeresen teljesítette.
2021. márc. 1. 14:42
 10/15 A kérdező kommentje:

9-es, nem az volt a kritérium, hogy zagyvaságokat és összefüggéstelen sorokat szeretnék megfejteni.


A kulcsszavakban szerepel néhány kifejezés, amelyeket kiindulópontnak szántam.


Aki nem fogja fel, azzal amúgy sem lehetne ilyesmikről beszélgetni. Nyitottság szükséges hozzá, és önismeret.

2021. márc. 1. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!