Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet wattpadon nagyobb...

Hogyan lehet wattpadon nagyobb ismeretségre szert tenni?

Figyelt kérdés
A célközönség a fantasy/romantikus műfaj kedvelői.

2021. márc. 17. 07:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha érdekel a műfaj olvas bele wattpadon a Fény az éjszakában című történetbe.
2021. márc. 17. 07:28
 2/3 anonim válasza:

Wattpadon a kezdő első könyves íróktól egészen a kiadásra kész könyvekig mindent megtalálsz.

Általában ha nagyon profin, érhetően, kevés helyesírási hibával írsz, akkor a könyveidet megtalálja a közönség. Azonban ez nem mindig van így. Rengeteg tehetséges írópalánta van ott (is), csak sajnos nem mindig jut el a célközönséghez egy bizonyos mű.


Emellett szerintem azzal is tisztában kell lenni, hogy a Wattpadon rengeteg, talán túlnyomó többségében csak fanfiction található. Persze csomó más regény is (ugye kategóriákra bontva), de a Wattpad közössége nagyrészt életkor miatt inkább a fanfiction párti.


Ezeket csak mintegy útmutatásként írtam le.

Ne keseredj el, a lényeg hogy magad miatt csináld! Előbb utóbb el fog jutni azokhoz a könyv, akiknek szól.


Ha bármi kérdésed van, írj privátban! :)

2021. márc. 17. 07:45
 3/3 anonim válasza:
Szerintem úgy, mint bármely más területén az életnek. Olyat kell alkotni, ami egyedülálló, műfajteremtő, nem az n+1-edik ugyanolyan dolog. Írj olyat, mint még senki.
2021. márc. 17. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!