Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Wattpadon hogy lehet több...

Wattpadon hogy lehet több olvasót szerezni?

Figyelt kérdés
Fan fiction-ok írása nélkül. Saját, eléggé egyedi történetet készül, viszont nem nagyon olvassák.

2021. márc. 17. 17:23
 1/8 anonim válasza:
Fantasy? Lehet én elolvasnám :D
2021. márc. 17. 17:24
 2/8 anonim válasza:

Ugyanez a problémám nekem is. Egy ismerősöm azt mondta majd idővel úgy is észreveszik a kincseket de hát...lehet csak az embereket nem érdekli egy bérgyilkos karakterfejlődése ahogy arra kényszerül, hogy felnevelje az egyik áldozata gyerekét

Esetleg megpróbálhatsz az appon belül más kisebb írókra ráírni oda-vissza promócióért

2021. márc. 17. 17:26
 3/8 A kérdező kommentje:

Romantikus fantasy készül. Ha érdekel olvass bele. Fény az éjszakában címmel van fent és ketten írjuk.

Az ismertető:

Minett és Szebasztián kénytelenek elfogadni, hogy egy másik fajhoz tartoznak és világuk a feje tetejére áll, miután egymásra találnak. Az erejük túl nagy figyelmet kelt a védelmi szervezetek és a Mások körében, akiket körbe leng a sötétség. A családjaik biztonsága érdekében el kell hagyniuk otthonaikat. A világ bejárása csodálatos lehetne, csak hogy ők nem vakációzni mennek, mivel az üldözőik a nyomukban járnak. Utazásuk során a két fiatal egyre közelebb kerül egymáshoz, ez az erejükre is kihatással van, újabbnál újabb képeségek képében.

Minett és Szebasztián csak egymás fényére számíthatnak a sötét éjszakában.

2021. márc. 17. 17:27
 4/8 anonim válasza:

Írj magadnak, ne az olvasókkal törődj.

Én nagyon élvezem az írást, és gondoltam, el kezdem feltölteni WP-re, de nem az a célom, hogy sok olvasóm legyen, hanem az, hogy élvezzem, amit csinálok.

Nekem is alig van tíz követőm, de már boldog vagyok, ha valaki végigolvassa, amit írok.

2021. márc. 17. 18:06
 5/8 anonim válasza:

Ahogy már előttem is írták: Magadnak írj! Igen, valóban sok idő, míg megtalálják a sztoridat, de ha érzik rajta, hogy őszintén, szívből írod, a saját gondolataidat és nem muszájból vagy úgy, hogy másoknak tetszen, egy idő után jönni fognak, ne aggódj!


Ezenkívül kérj esetleg véleményt róla ezen az oldalon, vagy csatlakozz wattpados csoportba és hirdesd ott a sztoridat.

2021. márc. 17. 20:10
 6/8 anonim válasza:
Minőségi sztorit írj, ez az első kritérium. Aztán nagyon jó képet és bemutatkozó szöveget írj róla, ami megfogja őket. Rakd ki több helyre is, linkeld el másoknak, írócsoportokba, akárhova, nem tudom.
2021. márc. 17. 21:05
 7/8 anonim válasza:
Csatlakozz Wattpad facebook csoportokba, ott tudod hirdetni, az tud hozni olvasókat.
2021. márc. 17. 21:53
 8/8 anonim válasza:

Nem hirdetni szeretnék más oldalakat, de a Choice of Games appot/oldalt nagyon ajánlom. Hasonlóan történeteket lehet olvasni, írni, szinte végtelen témában, csakhogy ott az olvasó kezében van a cselekménymenet vezetésének lehetősége(vagyis egy-két bekezdés után az író döntés elé állíthatja az olvasót, merre tovább vagy mit szeretne mondani egy másik karakternek). Bárki írhat ilyet, de vannak nagyon tapasztalt írók is fent(én szerintem kb másfél éve "játszom" ezekkel a történetekkel, és imádom..mondjuk ennek hatására kevesebb "valódi" könyvet olvasok mostanában😅😩)

Annyit kell még megjegyeznem, hogy amúgy ez angol. Minden.

De szerintem ott is meg lehet próbálkozni, ha bízol magadban, még fejlődhet is az angol tudásod^^ általában könnyű a nyelvtanja.

Ott elég könnyen felkapnak, ha jó amit írsz és van benne potenciál.

(a dashingdon-t is érdemes megnézni)

❤️

2021. márc. 21. 18:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!