Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » A gyik ismerkedes kategoriajab...

A gyik ismerkedes kategoriajaban a nagy tobbseg ferfi amit a privatok szama is bizonyit ami a kovetkezo problemat generalja?

Figyelt kérdés
Ha valaki F kiir 1 ismerkedos kerdest nem kap privatot vagy keveset es ha nem F akkor rengeteget. Illetve a gyik valamiert vonzza az irgalmatlanul bunko lanyokat mert nem is irnak vissza inkabb nem zavarja oket ha valaki var a valaszra a sajat szabad idejebol mig ok ismerkednek vagy mast csinalnak es annyit nem akarnanak visszairni hogy /bocs nem vagy szimpatikus/ ami nagy bunkosag. Ha a tarsadalom kb. 51% a nosteny akkor 2 lehetoseg volna ha a gyik-es ismerkedok kb. 85%-a F. Vagy 3. 1 hogy a lanyok nem F tarsasaga keresik es baratnoket keresnek de a kerdesek alapjan nem annyi mint amennyitol tobb F van az oldalon. 2 hogy nincs igenyuk ismerkedni ami nagyon valoszinutlen 3 ami valoszinu hogy gyik helyett mas platormon vannak es valoszinuleg sokkal tobben vannak mint a ferfiak mert a gyik-en donto tobbseg nem L de a tarsadalomban az arany kb. 51%. HOl vannak gyik helyett melyik az a platform ahol sokkal tobb az L es akarnak ismerkedni es lehet valogatni? Mert a sok F miatt logikusan kovetkezne hogy az L folhozatal vagy az L valasztek szuk es rossz minosegu volna es szuknek szuk mert kevesen vannak es rossz a minoseg mert kevesebb az alternetiva ami egy kenyszer csolatast eredmenyez. Foleg L ek valaszolhatnak de F ek is hogy az L ek milyen platformon ismerkednek gyik helyett ahol boven van L valasztek es hasonloan sokan vannak a masikhoz kepest mint az F ek a gyiken?
2021. márc. 30. 21:46
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:

Elég hülyén fogalmaztál.

Szerintem csak annyi, hogy a fiuk nagy része rá van függve arra, hogy "csajozzon", a lányok nagy része meg nem "pasizik", hanem csak beszélget, kérdez, kommentelget itt. Pár lánnyal már beszélgettem itt, előkerültek az ismerkedős témák is. Volt, aki itt ismerte meg a párját, de nem egy olyan kérdés alatt, hogy "uncsizok, irjon valaki légyszi", hanem más, normális dolgokra reagáltak, aztán privátban beszélgettek, és utána "alakult" ugy a dolog.

2021. márc. 30. 21:50
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam rossul konnyu megerteni hogy mit kerdeztem kiveve ha valaki agyilag nagyon defektes. De a kerdesek szerint nem akarnak annyival tobben /csajozni/ a ferfiaktol mint amennyire tobb F van latszolag. es altalaban nem ugy indul 1 tarsalgas hogy valaki utalast tesz hogy part keres de akkor is nem irnak vissza gyakran az L ek es tobb uzeneteket is kapnak. en sima ismerkedos kerdeseket irtam ki es konkretan 1 valaki irt a 2 kerdesekre osszesen de ha L kiirja akkor szerintem meg lett volna dobalva privatokkal.
2021. márc. 30. 22:01
 3/36 anonim válasza:

Jolvan paraszt, az első mondatodat olvastam el a kommentedből.

Tovább nem olvasom. Tanulj meg fogalmazni, vesszőket írni, és komolyan gondolkodj el magadon.

Kb olyan az irásod, mintha fostad volna

#1

2021. márc. 30. 22:05
 4/36 A kérdező kommentje:
De ha az L ek inkabb nem gyik en akarnak part talalni akkor valahol tobbsegben kene hogy legyenek es part kene hogy keressenek hasonloan donto aranyban mint az F ek a gyiken. Vagy nincs igenyuk hogy part keressenek egyetalan mert ha hamarabb-kesobb nem keres valaki part mint L akkor vagy soha nem lesz parja vagy nem a gyiken keres de akkor az okozat volna hogy valami mas platformon kb. forditott aranyban az L ek part kene hogy keressenek. igaz?
2021. márc. 30. 22:07
 5/36 anonim válasza:
Tanulj már meg írni,mielőtt felteszel egy kérdést légyszíves!
2021. márc. 30. 22:09
 6/36 A kérdező kommentje:
Vesszoket irni pont olyanok szoktak akik hasonloak mint a funkcionalis analfabetak es ostobak szoveget erteni azert gyakran kenyszerbol megallnak a vesszok utan hogy az agyuk lassan foldolgozza amit olvasott. Olyan mint egy regi operacios rendszer. A fejlettebb nepek pl. nyugati nepek nem hasznalnak vesszot vagy ha szokott lenni vesszo 99% hogy egy angolt tanult migrans irkalta.
2021. márc. 30. 22:12
 7/36 anonim válasza:
Melyik nyugati népek?
2021. márc. 30. 22:14
 8/36 anonim válasza:

😀 Szerintem nem csak az 'ostoba magyarok' használnak vesszőket és ékezeteket. De mivel tőlünk vársz választ, nem az általad említett 'fejlettebb népektől', esetleg megkönnyíthetnéd a dolgunk.


Egyébként az első kommentelő felvázolta a helyzetet. Itt sok férfi csajozni szeretne, a nők nagy része viszont csak beszélgetni.

Hogy milyen platformon vannak jelen? Tinder vagy bármelyik társkereső. Illetve, legnagyobb számban a való életben. 😀

2021. márc. 30. 22:35
 9/36 anonim válasza:
Szerintem probalj meg egy lanynak igy irni hogy szia te L nagyon szivesen ismerkednek veled lattam a profilod tinderen es azt gondolom nagyon szep vagy es nagyon szivesen beszelgetnek veled de persze csak ha van kedved mert szerintem nagyon osszeillenenk mit gondolsz rola?
2021. márc. 30. 22:39
 10/36 anonim válasza:
Csatlakozom heteshez, kérlek hozz egy gyakorlati példát is :D
2021. márc. 30. 22:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!