Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nagyon magányos vagyok,...

Nagyon magányos vagyok, vagytok így?, Hiába lefoglalom magam, de az emberi közösség hiányzik, bemennyek hajléktalanszállóra beszélgetni, ott lehet szóbaállnak velem?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 05:45
 1/4 anonim válasza:
Írj ha szeretnél és írd le a gondod bővebben, hogy miért vagy magányos.
2021. ápr. 4. 06:52
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert beteg vagyok és senkinek nem kellek, leszedtek a volt haverok pénzel és már felejtős vagyok !
2021. ápr. 4. 06:56
 3/4 anonim válasza:

ez az általános...szokj hozzá. én jelenleg vadidegenekkel utazgatok, mert az ismeretségi körömben mindenkinek van jobb dolga, pedig egyértelműen közöltem velük, hogy szarban vagyok és társaságra van szükségem.


nekem már nincs szükségem fix emberekre, úgysem lehet jobban számítani rájuk, mint egy idegen futóismertségnél...

2021. ápr. 4. 07:10
 4/4 anonim válasza:
Oda szerintem ne menj be, tele van leélt arcokkal, elveszik a maradék életkedved is, akár beléd is állnak vagy lehúznak valami kamu indokkal pénzzel. Sőt még valami jó kis nyavaját is összeszedhetsz.
2021. ápr. 7. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!