Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van Anotalkhoz hasonló ismerke...

Van Anotalkhoz hasonló ismerkedős oldal, ahol normális emberek is megfordulnak? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 08:17
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én a yubo-t használom, lekell tölteni a Google play-ből, ott sok minden van. Nekem a snapre hasonlít, de még is ilyen cset alkalmazás szerű.
2021. ápr. 7. 11:42
 12/17 A kérdező kommentje:
11, ezen a Yubo-n vannak magyarok is?
2021. ápr. 7. 11:49
 13/17 anonim válasza:
Igeen, vannak, a legtöbb fiú pesti, de vannak kivételek 😁
2021. ápr. 7. 11:54
 14/17 anonim válasza:
Na rákeresek én is erre az appra 😅 amúgy velem is lehet beszélgetni, ha gondolod :)
2021. ápr. 7. 11:57
 15/17 anonim válasza:
Nem tudok hasonló oldalt sajnos max facebook de kevés az olyan lány aki ott szívesen ismerkedik :/ Próbáld ki hogy a kedvenc csoportodban írsz random emberekre akik szimpatikusak :D aztán majd alakul a többi.
2021. ápr. 7. 12:51
 16/17 Gymnospermatophyta válasza:
Kérdező: FB társkereső? Ha már felhoztad a tindert, ezt is meglehetne próbálni. Ott is meglehet adni érdeklődést stb. meg azt, hogyha mondjuk csak barátkoznál. S akárkire ráírhatsz, nem kell hozzá párban állni meg ilyesmi. Ha más nem jönne be és mindenképp ismerkednél, én lehet megpróbálnám a helyedben.
2021. ápr. 7. 13:18
 17/17 anonim válasza:

#5 Nem is értem hogy ez hogy tartozik ide...

A kérdező semmi rosszat nem mondott, nem általánosított, se fiúkra sem pedig lányokra nem mondott rosszat. Sőt azt sem mondta hogy a lányok különbek. Azzal meg hogy normális emberekkel akar beszélgetni nem hiszem hogy bármi gond lenne.

2021. ápr. 7. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!