Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol tudnék meleg, vagy biszex...

Hol tudnék meleg, vagy biszex BDSM-kedvelő domináns pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
19/F

2021. ápr. 11. 11:06
 1/5 anonim válasza:

[link]


Tökéletes oldal számodra. Rengeteg meleg és biszex férfi van az oldalon és maga az oldal bdsm témával kapcsolatos.

2021. ápr. 11. 12:11
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Néztem már, de 3/4 év alatt senkivel sem sikerült találkoznom, mert annyira nincsenek jelen rajta normális emberek...
2021. ápr. 11. 12:14
 3/5 anonim válasza:

Pedig ennél jobb szerintem nincs. Én hetero férfiként voltam az oldalon ami jóval nehezebb, mert 90% férfi 10% nő és így is volt sikerem. Bár Pixien hozzá kell tenni, hogy ha 1 év alatt van 1-2 sikeres találkozód, akkor már a rendkívül szerencsések közé tartozol.


Szóval én javaslom, hogy folytasd tovább. Sok nemnormális ember van, de van sok normális is, csak meg kell őket találni, ami kőkemény munka és kitartás, nem úgy megy ez, hogy felregisztrálsz és már találsz is valakit, szerintem ez semmilyen társkeresőn nincs így :) .

2021. ápr. 11. 12:29
 4/5 anonim válasza:
Sztem sem egyszerű a pixien. De nekem heteró férfiként idén már 2 randim volt:) + online "barátság" is kialakulz már (minden nap beszélgetünk egy jót) Persze, hizza tartozik h minden nap felnézek.
2021. ápr. 11. 14:28
 5/5 anonim válasza:

Planetromeo.


Az appon belül vannak különféle csoportok, meg persze a profilodra is kiírhatod, hogy pontosan mit akarsz és mi érdekel.

2021. ápr. 11. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!