Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért nem tud az interneten...

Miért nem tud az interneten ismerkedni a fiatal lányok nagyrésze?

Figyelt kérdés

Szögezzük le, hogy amikor nálam ismerkedésre került sor, akkor mindig totál normálisan álltam a dolgokhoz hozzá, kedves, érdeklődő és figyelmes voltam mindig is, nem kértem meztelen képet az illetőtől, se pervrz, se bunkó nem voltam, amikor ismerkedésre jutott sor.


De most jön a bökkenő. Az esetek túlnyomó többségében, főleg mostanában, az elmúlt hónapokban többször is volt olyan, hogy egy vita miatt ez az egész abbamaradt. Igazából mindig az én részemről indult ez, lehet, hogy kicsit nyomulós is voltam, de amikor szinte mindig én hoztam fel valami témát, a lány meg csak elvétve, meg amikor egy olyan nap után, amikor látszólag tök jól elbeszélgettünk, másnap mégcsak egy üzenetet sem dob az illető, csak miután én írok rá, akkor írja le, hogy mi az ábra, de a kedvencem, amikor látszólag semmi érdeklődés nincs benne felém, és csak én faggatom, és akkor is csak tőszavakban válaszolgat, majd mikor megkérdezem, hogy mi a baj, akkor írja csak le, hogy ja bocsi, amúgy rohadtul nem érdekelsz, és emiatt elkezdünk vitázni, hogy hogy volt merszem beleszólni a dolgaiba, akkor azért ki tud nyílni az ember kezében a bicska. Ja és van, amikor szintén látszólag tök jól elbeszélgetünk egymással, és semmi előzetes bejelentés nélkül egyszer csak fogja magát, és lelép, ghostingol, rosszabb esetben még le is tilt.

Komolyan, ennyire nem tudnak őszinték lenni a mai világban a lányok? Ha van valami problémájuk felém, azt miért csak akkor nyögik ki, amikor én erre rákérdezek? Ja és sokszor az a kifogásuk, hogy ne zaklass. Akkor kérdezem, ennyire nem tudnak a mai világban a fiatal, 16-20 éves lányok ismerkedni, elhagyták a gerincüket és nem merik egyenesen elmondani a véleményüket, hogy akarnak e ismerkedni, vagy inkább hagyjuk abba? Hol van ilyenkor a gerinc?


Lehet, hogy ez így későn este kicsit összevisszának tűnik, de megvan rá bőven az okom, hogy miért írom ki ezt a kérdést, én már tényleg kétségbe vagyok esve.


Tudom, hosszú lett talán, de örülök, ha sikerült elolvasnod.



2021. ápr. 19. 23:43
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy akinek nem inge, ne vegye magára! Biztos vannak kivételek, csak én még nem nagyon találkoztam velük.


Igen, kicsit hosszú lett, de úgy éreztem, hogy ezt most ki kellett írnom magamból.

2021. ápr. 19. 23:44
 2/20 A kérdező kommentje:
Mégis csak bennem lenne a hiba?
2021. ápr. 19. 23:50
 3/20 anonim válasza:
Mondjuk olyan helyen kéne ismerkedni, amit ismerkedésre találtak ki. Ha itt vagy facén, instán random ráírsz emberekre, akkor jó eséllyel olyat találsz be, aki nem akar ismerkedni.
2021. ápr. 19. 23:56
 4/20 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt nem írtam, hogy hol ismerkedtem.


Itt, illetve Anotalk-on próbálkoztam, idővel pedig volt, hogy átmentünk snapre vagy instára.

2021. ápr. 19. 23:59
 5/20 anonim válasza:
Itt elég nehezen találsz bádkit is. Másik dolog, ha szép a lány, akkor rajtad kívül kapásból egy tucat férfi beszélne vele, ha hagyná. Ezt el kell fogadni, hogy a nőknek általában nagyobb választék jut és, ha találnak jobbat, akkor meg is értem, hogy nem beszélnek veled. Ezzel nem téged sértelek, csak elmondtam az én felfogásom.
2021. ápr. 20. 00:08
 6/20 anonim válasza:
Azért válaszolnak tőmondatokban mert írkálnak nekik vagy tízen egyidejűleg. Azért nem mutatnak érdeklődést mert tényleg nem érdekled őket, egy vagy a sok csereszabatos netes udvarló közül. Mélyebb témákra nem nyitottak mert egyrészt azt sem tudják hogy mi az, felszínesek és buták. Másrészt ha véletlenül bele is futnál egy kevésbé sekélyes lelki és érzelmi világú csajba miért gondolod azt hogy majd pont neked, egy lényegében vadidegennek akarja majd feltárni a szívét, lelkét? Neten akkor tudsz hatékonyan(értsd: ba$zod a pamacsokat futószalagon) ismerkedni ha nagyon jól nézel ki, vetíted a pozitív, laza, sikeres, magabiztos csávót. Véletlenül se tűnj depressziósnak,elvontnak, vagy még hasonlónak se mert az gáz, egy csaj sem kíváncsi a nyomorodra meg az elbaszott lelkivilágodra. Ne legyél egyéniség, mert az fura, szóval az is gáz, hozz egy tipikusan jópasis formát és egy sablon stílust az aktuális trendek szerint, ezzel maximalizálod az esélyeidet a sablonpicsáknál. Ha nem tűnsz elég jó partinak akkor hiába tepersz, abból csak az lesz hogy idegesíteni fogja őket a nyomulásod. Ha kellesz valamelyiknek akkor nem kell nála nyomulnod egyáltalán, meg udvarolni, meg ilyen fa$zságokat csinálni mert ő akar majd meglasszózni téged, nehogy véletlenül a barátnője elmarjon téged az orra elől. Szóval ha valamelyik királylány jól láthatóan le$zar, ghostingol, akkor ne kezdj nála érdeklődni hogy ez miért van. Nem elég hogy ronda vagy, gáz vagy, de még ezen felül hülye is, hogy nem veszed észre hogy semmi esélyed nincs?? Hogy még neki kelljen magyarázkodnia, kellemetlen, értelmetlen vitákra pazarolni a drága idejéből egy olyan pöcsre akitől az első perctől nem akart az ég világon semmit? Van szegény jó lányoknak jobb dolguk is ettől. Például lecidázni a nekik tetsző csődört a menő tizenöt éves BMW-ben. Szóval Kérdező, inkább ásd el magad, jobb lesz az úgy mindenkinek.
2021. ápr. 20. 00:22
 7/20 anonim válasza:

Ha jobban belegondolsz, a neten nehéz ismerkedni. Nem csak pötyögtetni kell a billentyűt, hanem normális találkákra lenne szükség és programokra. Szerintem az ember gyorsan ráun a netes ismerkedési fázisokra. Illetve covid alatt nem sok élmény beszámolót lehet nyomatni idegeneknek.

Nyomulást hagyjuk. Ha hiányzol neki, úgyis keres majd. Ne szegény kislányokat hibáztasd, ha nem jössz be nekik.

Ui: Anotalk inkább már egy vicc.

2021. ápr. 20. 00:27
 8/20 anonim válasza:

Tudom mit mondasz!

Bizony nagyon nehéz online ismerkedni...(hacsak nem vagy átlag feletti külsőleg)

Viszont nem lehetetlen, akivel nekem valami alakult 6/5 a közösségi médiából indult. (Az máskérdés, hogy ezekért rengeteget kellett próbálkozni.

Nem benned van a hiba. Csak ne keseredj el. Ha a 20ik lesz a párod akkor mit érdekel téged, hogy az első 19 ghostingolt?

2021. ápr. 20. 00:28
 9/20 anonim válasza:

Hu 6os te jó nagy f.asz kalap vagy 😂😂😂


De tényleg ilyen k.öcsögöt ritka látni xdd


Ami igaz ,hogy vannak lányok ki a 100% os kinézetű alfákra buknak de ez látszik rajtuk a megjelenésükön:D


velük nem kell foglallkozni pont úgy mint a 6osal ;)


Szall amúgy meg tényleg ne ismerkedj fben mert nagyon kicsi az eseje ,hogy pont te foksz neki tetszeni


inkább élőbe próbálkozál mert ott már a lányok tekintetukbol leszűrheted hogy tetszel neki


Amúgy sem annyira az arc a lényeg,más dolgok

fontosabbak, most nem csak a belső értékekre gondolok! (:

2021. ápr. 20. 00:37
 10/20 anonim válasza:
Tudom én is, nagyon fogyatékosak. Ne akarj csajozni a neten, nem megy nekik.
2021. ápr. 20. 06:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!