Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne kedvetek ismerkedni?

Lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Írjatok meg dolgokat magatokról,hogy mit szerettek meg etc!

És aki azt preferálja amit ti,azoknak majd úgyis írtok vagy nektek írnak.


2021. máj. 12. 00:05
1 2
 1/18 anonim válasza:
Túrázás, borozás, olvasás, zenehallgatás
2021. máj. 12. 00:14
 2/18 anonim válasza:

Szeretek önsorsrontani, gyakorozni és ezt a kettőt szeretem összekötni. Kellemetlent a haszontalannal.

Nagyon szeretem az embereket, bár egy boltban is nehezemre esik kommunikálni az eladókkal. De azért távolról szeretek mindenkit.

Érdekel a tudomány, csak hülye vagyok hozzá.

Szeretek főzni, de nem tudok.

Szeretem a múltbeli hibáimon idegesíteni magamat. Meg úgy általában mindenért magamat hibáztatni.

Szeretek interneten beszélgetni, amíg el nem tűnök, mert nem nekem való.

2021. máj. 12. 00:15
 3/18 anonim válasza:

Hmm jó. Szeretek sportolni, túrázni, kreatív dolgokat csinálni, főzni, gyarapítani a tudásom, barkácsolni, kisgyerekekkel játszani, és kb ennyi így elsőre, de még biztos van 🤔

Korosztály: 17-21

F vagyok

2021. máj. 12. 00:16
 4/18 anonim válasza:
2es, de a humorod jó!😊 ha nem volt az, akkor is 😅
2021. máj. 12. 00:17
 5/18 anonim válasza:
Ebben az a vicc, hogy ez nem vicc. :D
2021. máj. 12. 00:18
 6/18 anonim válasza:
Jaja xD Tragikomikus 😅
2021. máj. 12. 00:21
 7/18 anonim válasza:
Szeretek jódlizni és közben eljárni a fick in die muschi táncot, szeretek virslit ozsonnázni meg sört inni, illetve amikor csak tehetem, fölütöm kedvenc íróm egyik nagyon bájos könyvét, Hitler Mein kampf című darabocskáját. Ja meg majd elfelejtettem, néha még szoktam mókolni az udvaron, egy ilyen jól záródó pinceszerűséget építek, ahová majd gázt lehet engedni.
2021. máj. 12. 00:28
 8/18 anonim válasza:

"Ja meg majd elfelejtettem, néha még szoktam mókolni az udvaron, egy ilyen jól záródó pinceszerűséget építek, ahová majd gázt lehet engedni."

Elég érdekes hobbi! :) Te magad találtad ki?

Mi fekete festékkel szoktuk a falat esténként berajzolni, ilyen 6 háromszöget így egybe, trükkösen. Ez ilyen vicces jel, elvileg azt jelenti, békét a házra. Gyertyákat is gyújtunk körbe, meg éneklünk egy himnuszt. A barátom javasolta hogy csináljam, elvileg egy csirkét is el kell égetni a hatszög közepében, de az ilyen "vacsorának" számít, hogy majd megesszük, csak speciális étrend is jár a játék mellé.

2021. máj. 12. 02:33
 9/18 anonim válasza:
Mondjuk azt mindenki oda írhatná melyik megyében él? 🙂
2021. máj. 12. 02:56
 10/18 anonim válasza:
Lakásfelújítás, biciklitúra, elektronika, betonozás, matematika, adásvétel, tojásos galuska zöldsalátával, Bp.
2021. máj. 12. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!