Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnél kapcsolatot?

Miért nem szeretnél kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ez egy érdekes kérdés. Gondolom érthető hogy egy olyan nőbe lettem szerelmes aki azt mondta hogy most nem szeretne kapcsolatot.Persze tudom hogy ez egy illedelmes lekoptatásnak tűnik,én mégis mást érzek.Hiszek neki valamiért.Volt már nektek hasonló? Olyan nőkkel szeretném ezt megbeszélni akik valóban nem szeretnének kapcsolatot.

2021. máj. 13. 16:06
 1/9 anonim válasza:

Èn màr hogyne szeretnék.

F

2021. máj. 13. 16:14
 2/9 anonim válasza:
Mert jobban érzem magam szingliként.
2021. máj. 13. 16:28
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Ha nő vagy lenne kedved beszélgetni erről privátban? Nem akarom ide kiírni a részleteket.
2021. máj. 13. 16:34
 4/9 anonim válasza:
Írj nyugodtan
2021. máj. 13. 16:37
 5/9 anonim válasza:
Lehet, hogy pl a legutóbbi kapcsolatának csúnya vége lett, és emiatt nagyot csalódott a férfiakban.
2021. máj. 13. 17:07
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Ezt megértem mert ez a lehetőség mindíg fönt áll egy kapcsolatban. Nő és férfi is sérülhet. A tovább lépés és az új kapcsolat mindíg kockázattal jár. Nem vagyok kapcsolat függő ,évekig voltam egyedül,de már tudom hogy mit szeretnék és mit keresek egy tárgyban,amitől egésznek érezhetem magam.
2021. máj. 13. 17:27
 7/9 A kérdező kommentje:
"egy társban"
2021. máj. 13. 17:28
 8/9 Senior Séf válasza:
Mert szeretem a feleségemet.
2021. máj. 13. 17:41
 9/9 anonim válasza:
Hogyha nem olyan régen ért véget az előző kapcsolata, vagy még nem dolgozta fel, akkor evidens, hogy nem akar még kapcsolatot. Azt mondta, "most" nem akar, tehát nem soha. Ezen kívül még az is lehet, most olyan szakaszában van az életének, amikor másban szeretne kiteljesedni, például a munkájában, vagy éppen nincsen ideje és energiája egy kapcsolatra, mert lefoglalja valami más. Akárhogy is, de egy párkapcsolatba sok energiát kell beletenni. Az is lehet, érzelmileg nincsen rendben magával, nem érzi magát stabilnak. Addig pedig okosabb is, ha nem megy bele egy kapcsolatba. Vannak olyan időszakok, mikor jobban szeretne az ember egyedül lenni. Ha tényleg úgy érzed, nem lekoptatás, és komolyan gondolod, akkor várd ki, amíg készen áll. :) Addig is beszélgettek, és előbb-utóbb ki fog derülni számodra is, ha figyelsz rá, hogy mi miatt nem akar most. De simán csak fel is dobhatod neki a kérdést, lehet az a legtisztább. Nem úgy, mintha rá akarnád erőltetni, hanem azt sugalld neki, hogy érteni szeretnéd az indítékait.
2021. máj. 14. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!