Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki belül...

Van itt olyan nő, aki belül férfi, és ismerkedne? Vagy más?

Figyelt kérdés

21 éves értelmes, intelligens fiúnak gondolom magam, biszexuális vagyok.

Szívesen megismernék egy ilyen embert, akivel akár több is lehetne, ha úgy alakul. :)

Korhatár 16-35 év. Privátban, ha írsz magadról egy rövidebb szöveget, hogy lássam milyen vagy, szívesen írok én is többet, és folyhat az ismerkedés.


Ha valaki más csak szimplán akar beszélgetni, mert nincs kivel, de van mit mondania, felőlem az is írhat így estére.



2021. máj. 14. 23:28
 1/9 anonim válasza:
Hová valósi vagy, ha nem titok?? :D
2021. máj. 14. 23:33
 2/9 anonim válasza:
Nem vagy értelmes ezutan a kerdes utan
2021. máj. 14. 23:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Pest megye. :)
2021. máj. 14. 23:48
 4/9 anonim válasza:
És mikben nyilvánul meg a fiússágod?
2021. máj. 14. 23:51
 5/9 anonim válasza:
Lecsaplak
2021. máj. 15. 00:03
 6/9 anonim válasza:
Miért pont olyan nő kell, aki belül férfi?
2021. máj. 15. 13:43
 7/9 A kérdező kommentje:
A férfiakhoz érzelmileg jobban vonzódom, míg a nőkhöz szexuálisan inkább.
2021. máj. 15. 13:54
 8/9 anonim válasza:

Nem segitek vele, de ertem, amit irsz. En egy nagyon noiesnek tartott pasikhoz vonzodo no vagyok, es agyfaszt kapok, vagy szinte szorongok nok tarsasagaban. Es hiaba szamitok vonzonak, amint beszelgetes indul be, a pasik belefeledkeznek, es szerintem is havernak tartanak.

Ferjnel vagyok, plusz hutlen erzelmeim is vannak, de ez a csak nem nokkel valo baratkozhatnek mas, nok kozott elvesztem. Tudomany, technika erdekel, vitatkozas, duma egy sor mellett.

Nem, en otven leszek, tobbezer kilometerrol gyakorizom, de ertem, kit keresel. Ha nem is itt, de talalsz.

2021. máj. 15. 19:55
 9/9 anonim válasza:
Enis Pest megyébe lakok
2021. máj. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!