Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kivel levelezhetnék a A...

Kivel levelezhetnék a A szolgálólány meséje című sorozattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 19:47
 1/8 anonim válasza:

Akár velem :)

De én sajnos még a 4. évadot nem láttam.

2021. máj. 16. 19:51
 2/8 anonim válasza:

En nem tudok pozitivat mondani a sorozattal kapcsolatban, mert szerintem a 2.evad kozepetol szar :D

De a konyveket olvassatok el, megeri!

2021. máj. 16. 22:13
 3/8 anonim válasza:

2-es:

Nahát, érdekes meglátás.

A második évad szerintem is nagyon... khmm érdekes lett. De a 3. már szerintem újból színvonalasra sikerült. Ellenben mikor még a második évadra vártam anno, elolvastam a könyvet és nekem az nem tetszett.

Voltak benne logikusabb részek, mint pl. hogy idősebb legyen Fred. De valahogy összességében nem volt az igazi.

2021. máj. 17. 05:29
 4/8 anonim válasza:
Pont előbb néztem meg a 4.-ik évad első részének a felét 😂 aztán jöttem ide.
2021. máj. 19. 20:58
 5/8 anonim válasza:
Szerintem a 3. évad picit gyengébb lett, de a 4. Évad megint ütős. Eddig ez a kedvencem, már nagyon várom az új feliratos részt, főleg a legutóbbi rész miatt, nagyon izgalmas lett a vége. Ez a sorozat mindig meg tud lépni, tele van csavarral, kiszámíthatatlan, és sokkoló. A főszereplő nő pedig nagyon jól játszik. Imádom.
2021. máj. 20. 09:54
 6/8 anonim válasza:

5-ös: Most jól felcsigáztál. De én nem bírnám részenként nézni, nekem az kell, hogy az egész évad kimenjen és egybe megnézzem.

Ti egyébként hol nézitek?

2021. máj. 20. 10:07
 7/8 anonim válasza:

Én sem akartam részenként, de már nagyon vártam, mert egyik kedvenc sorozatom, így egyszerre néztem meg 5 részt. :)

Online - filmek (nem linkelhetem)

Itt nézem, de lehet sorozatbaráton hamarabb töltenek fel feliratos részeket. Csak ott bazi sok a reklám, inkább kerülöm.

2021. máj. 20. 10:11
 8/8 anonim válasza:

7-es:

Kösziiii.

Tejóég, milyen rég használtam ezt az oldalt :D nCore-n próbálkoztam, de ott még nem mindenhez van felirat most, és a HBO-ra már nem fizetek elő.

2021. máj. 20. 10:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!