Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Bejön egy srác, mit csináljak?...

Bejön egy srác, mit csináljak? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy edzés társam aki bejön. Nem nagyon beszéltem még vele csak ilyen köszönés meg ilyesmi. Amúgy párbajtőrözöm és ma vívtam vele. És utána megdicsértem hogy milyen jól vív. De nem tudom hogy kezdeményezzek vele beszélgetést. Az a tervem hogy jövő edzésen megkérem hogy újra vívjunk de utana nem tudom mit kezdjek. Valaki tud segíteni?

2021. jún. 2. 21:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
A vívás elég jó téma kezdésnek - nem kell túlgondolni, maradj az alapoknál. Mikor kezdte, mi miatt döntött emellett a sport mellett, mi vonzotta benne, szokott-e nézni versenyeket, mióta jár oda ahol edzetek, mivel tartja még karban magát, stb.. Természetesen add hozzá a saját élményeidet és gondolataidat is, ne csak faggasd.
2021. jún. 2. 21:38
 2/18 A kérdező kommentje:

Először is köszi a gyors választ.

Másodszor: Én kb másfél/két éve vívok. Ő kb januárban kezdte (mondjuk mar igy is durvábban vív min én) de most nem tudom hogy menjek oda hozzá. pl. szia te neked hogy jött az az ötlet hogy vívni akarsz? Igazából igy kezdeni egy beszélgetést számomra olyan fura. Valami felvezetés kéne.

2021. jún. 2. 21:51
 3/18 anonim válasza:

Azt mondtad vívni fogtok ismét, teljesen jó utána megkérdezni, hogy mi miatt kezdett bele, főleg ha januártól van csak ott, tehát még abszolút friss.


Túlgondolod az indítást, pedig felesleges. Nincs mágikus téma vagy kérdés, amitől rögtön bevágódsz vagy amiatt máshogy áll majd hozzád, kb. bármit megkérdezhetsz tőle ami érdekel téged és nem tolakodó.

2021. jún. 2. 22:09
 4/18 A kérdező kommentje:
Igazad van de utana még mi ke kötni a pástról és lehet hogy egyikünknek fent is kell maradnia a páston. Meg még arra is fel kell készítenem magam hogy oda mennjek megkérni hogy vívjunk. De még ez a legkönnyebb része talán
2021. jún. 2. 22:21
 5/18 anonim válasza:
Minél többet agyalsz, annál nehezebb lesz. Az 1. válaszoló teljesen jó dolgokat írt. Ha a srác csak most kezdte, akkor simán megkérdezheted, hogy ilyen rövid idő alatt hogyan tudott ilyen jól megtanulni vívni, esetleg meg is kérheted, hogy tanítson neked pár dolgot (és talán ő is venni fogja a lapot ;-) ). Ne görcsölj rá, fogd fel úgy, hogy nincs tétje a dolognak, mintha csak egy barátodhoz mennél oda, a többi meg majd kialakul.
2021. jún. 2. 22:50
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Észszerűek és sokat segítettek. Ha valaki tud még valami hozzáfűzni a témához akkor hajrá.
2021. jún. 2. 23:09
 7/18 A kérdező kommentje:
Igazából azért is izgulok mert már csak 3 edzés van hatra idén.
2021. jún. 2. 23:23
 8/18 anonim válasza:

Kövi edzés végén menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy merre megy, lenne-e kedve valamit meginni. Innen nyertél 😊

Ügyes legyél, légy merész 😉

2021. jún. 2. 23:50
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet. Csak az a baj hogy 18:30-ig tart aznap az edzés. És + még ott van 2 tesóm mert ők is ugyanahhoz az egyesülethez járnak mint én. A tesóimat simán haza tudom küldeni. de én meg túl szégyenlős vagyok hogy ilyet kérdezzek tőle.
2021. jún. 2. 23:55
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy kicsit elgondolkodtam és lehet hogy kicsit bejövök a srácnak. Mert amikor vívtunk és bekötöttem magam. Utána kicsit mintha megzavarodott volna és mielőtt még elkezdtünk volna vívni mar akkor hozáérintette a pengéje kosarát az én pengém kosarához. (ez amúgy=kézfogassal) és miközben vívtunk aközben néha meg-meg állt és mintha mozdulni sem bírt volna. És miutan megdícséetem hogy milyen jól ví azután elmosolyodott és megköszonte. És előttem 2 lánnyal vívott és velük nem csinálta ezt. Vagy lehet hogy ezzel hitegetem magam?
2021. jún. 3. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!