Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mivel itt mindenki szinte...

Mivel itt mindenki szinte nőies hölgyekkel ismerkedne/barátkozna. Így én azt kérdezem hogy tomboy hölgyek/lányok merre vagytok? 24L

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 08:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Talán azért mert nem igazán bírom a hisztis,nyávogos plázacicákat -.-'
2021. jún. 3. 14:29
 12/13 anonim válasza:

Szóval aki nem tomboy az hisztis, nyavogós pláza cica? Ki ítélkezik? Az, aki megkérdezi hogy ha barátság a cél, akkor miért fontos hogy néz ki, milyen a szexualitása stb, vagy az, aki szerint aki nem tomboy az hisztis, nyávogós pláza cica.

Amúgy az a kérdés engem is foglalkoztat, hogy aki leszbikus, az elvileg nőként a saját neméhez vonzódik, tehát nőkhöz. Akkor miért van olyan, aki mégis a fiúsokhoz? Vagy aki ilyen, annak már konkrétan a férfi szervvel van a baja, a többivel nem? Ezt nem értem, mert aki a nőhöz vonzódik az a nőt keresi, nem a fiúsat. Ez pusztán kíváncsiság, régóta tanakodom, de nem jutok magyarázathoz, ha gondolod és megválaszolod, szívesen veszem.

2021. jún. 4. 11:35
 13/13 anonim válasza:
Ne haragudj kérdező, de nagyon primitív lehetsz a válaszaid alapján.
2021. jún. 4. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!