Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne virágot és...

Jó ötlet lenne virágot és csokit vennem neki?

Figyelt kérdés

Egy lány megsértődött rám, mert valamivel megbántottam (nem tudom, hogy pontosan mivel, szerintem egy kis dolgot fújt fel). Azt mondta, hogy most nem akar velem beszélni. Írtam neki, hogy akkor gondolom a holnapi talinak is lőttek, erre nem válaszolt, csak írt egy :) emojit. Egyik barátom azt javasolta, hogy menjek el hozzá, adjak neki virágot meg csokit. Szerinte azért jó ötlet ez, mert ez kevesen csinálják nagyon, és sok embernek nincs hozzá bátorsága sem. Viszont én meg úgy gondolom, hogy lehet ellenkező hatást érnék el vele. Lehet, hogy úgy érezné, hogy loholok utána,igy én azon a véleményem vagyok, hogy majd rájön magától, hogy ő kapta fel túlságosan a vizet. Viszont a barátom is elég jól érvelt. Szerintetek?

23/f



2021. jún. 4. 02:07
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Ha azt se tudod, miért sértődött meg, akkor szerintem kicsit túlzás.

Ettől függetlenül cselekedj úgy, ahogy te jónak érzed.

2021. jún. 4. 02:51
 2/22 anonim válasza:
Nem, semmiképp. Küldd el a halál f.szára. ne is foglalkozz vele. Ez csak egy csicskitós teszt. Ne legyék az. Kivéve ha azvagy, csak akk nem lesz nőd.
2021. jún. 4. 04:02
 3/22 anonim válasza:
Ha jogos lenne a kiakadása vinnék virágot, ha nem lenne jogos, akkor egyértelműen nem.
2021. jún. 4. 04:18
 4/22 Noren1989 válasza:
Szerintem nem, de ki tudja. Jàtszhatsz te is, én is gondolatolvasósat...
2021. jún. 4. 06:59
 5/22 anonim válasza:

Egyetlen nő sem érdemli meg, hogy megalázkodj miatta.

Ha látja, hogy ilyen vagy, akkor direkt fog hisztit csinálni, hogy mindig kapjon valamit.

2021. jún. 4. 07:07
 6/22 anonim válasza:

Szerintem a virág már nem túl divatos. Egy normális lány örülne neki, de a mai fiatalság meg huszonévesek lehet csak furán néznének. Én is kedveskedtem egy lánnyal és nem tartott sokáig. :3

Inkább a rosszfiú stílust szeretik, de abba nem tartozik bele a virág adás.

2021. jún. 4. 07:10
 7/22 anonim válasza:

Mivel az előző kommenteket olvasva úgy éreztem, hogy mind férfiak, most megszólalok nőként (22/L).

Én nem értem: most tudod, vagy nem tudod, hogy min sértődött meg? Először azt írod, hogy nem tudod, majd azt, hogy egy kis dolgot fújt fel.

Belátom, hogy sokszor van, hogy az emberek (nem csak a nők) kis dolgokon feleslegesen hisztiznek, de lehet, hogy most egy olyan érzékeny pontot érintettél, ami másnak kicsinek tűnik, de neki más.

Viszont ha tényleg nem tudod mi van, akkor ne vegyél virágot/csokit, de mindenképp keresd meg, és vedd rá, hogy beszéljétek meg, mi történt, mert csak így tudtok előre haladni. Kommunikáció.


Mellékesen, imádom a virágokat, sose néztem furcsán ha virágot kaptam, az egész hetemet bearanyozza általában. Ez a rosszfiús stílus duma pedig már nagyon elavult.


Remélem sikerül megoldanotok! :)

2021. jún. 4. 08:03
 8/22 anonim válasza:
Lehet hogy elavult, de sajnos a mai napokban is igaz :(
2021. jún. 4. 08:28
 9/22 anonim válasza:

7es vagyok.

Nem tudom ti milyen lányoknál próbálkoztok, de se rám, se a baráti társaságomra nem igaz az állítás.

2021. jún. 4. 08:36
 10/22 anonim válasza:

Interneten a lányok 80%-ra nem igaz.

Személyesen viszont már fordított az arány.

De nincs ezzel baj, bocsi ha félreérthető voltam :D

Rendes fiúkkal is ugyan ez a helyzet.

2021. jún. 4. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!