Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki ismerkedni?

Valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok vidéken hajdú-bihar megyében élek. Nem tudok jelenleg sehol ismerkedni. Próbáltam más felüleletű anonim oldalon, de vagy messze voltak, vagy sok volt a korkülönbség. De én azt nem tudom elhinni hogy a környékemen ne találnék egy megértő biztató társat. Mert eddig nem találtam. Igaz hogy fiatal vagyok még, de azért csak jó lenne ha lenne valaki.Lenne kedve valakinek ismerkedni aki ezen a környéken él?Komoly kapcsolat céljából. Társkeresőzni meg nem akarok egy az hogy korai kettő meg azok sem a legjobbak. Itt sem látok sok reményt de azért hátha.
2021. jún. 10. 22:33
 1/4 anonim válasza:
Hajdú-biharon belül hova valósi vagy?
2021. jún. 10. 22:54
 2/4 anonim válasza:
17 évesen komoly kapcsolatot? Hmm... Te valami nagyon ritka fajta nő lehetsz. Manapság mind ringyó akar lenni. Mint hivatásos nőgyűlölő, tisztelettel kalapot emelek előtted, és kérlek, sose változz!
2021. jún. 11. 03:30
 3/4 Noren1989 válasza:
Böszörményt mindenkinek!!
2021. jún. 11. 06:09
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 válaszóló

Igen komoly kapcsolat céljából terveznék mindig is úgy akartam sosem voltam híve az 1 hónapos stb. kapcsolatoknak. Köszönöm nincs szándékomban változni.

2021. jún. 11. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!