Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy megtalálom...

Lehetséges, hogy megtalálom ezt a srácot a lővér kalandparkból valahogyan?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ma (06. 20) voltunk a családommal a lővér kalandparkban, és volt ott két srác, aki segítettek felvenni a mászófelszerelést. Az egyik talpig fekete ruhában volt, kicsit alacsonyabb, barnahajú. Olyan végzős korú lehetett, diákmunkában dolgozhatott ott valószínűleg. Lehetséges, hogy valahogyan rátalálok, meg tudom a nevét?


Előre is köszi^^


(a kategórai lehet, hogy rossz, de nem tudtam, hogy mibe tegyem)



#fiú #Sopron #kalandpark #lővérkalandpark
2021. jún. 20. 16:57
1 2
 1/13 anonim válasza:

Van a kalandparknak Facebook oldala? Ott esetleg nézd meg, kik likeolták az oldalt, a posztokat, kik kommentelnek, netán a személyzet közt is ki vannak írva nevek. Találtam már meg így valakit hasonló helyzetben.

VISZONT nem árt óvatosnak lenned, mert sok ilyen, emberekkel foglalkozó helyen a dolgozókra nem néznek jó szemmel, ha vendéggel jönnek össze. Ez persze egyáltalán nem biztos, hogy ott is úgy van, csak szólok, hogy sajnos előfordulhat ilyesmi, saját tapasztalat vendég és dolgozói oldalról is.

2021. jún. 20. 17:23
 2/13 anonim válasza:

Irj a kalandparknak, hogy tudják-e ki volt az.

Vagy kezdj el mostanság többet odajárni, hátha megint összefuttok.

2021. jún. 20. 17:24
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs olyan közel a kalandpark sajnos. De nagyon köszi a segítséget, kedvesek vagytok😊
2021. jún. 20. 17:28
 4/13 anonim válasza:

Ha meg nincs közel, akkor meg felesleges is lehet az egész.

Azért, mert ott épp akkor kedves volt a srác, lehet hogy amugy nem az. Van valakije, lehet, hogy Szolnokról jött Sopronba tanulni, végez, aztán elhuz a fenébe.

Ha akkor nem léptél, mikor lehetett volna, utólag már inkább felejtsd el, és ne lovagolj a -mi lenne ha- dolgon.

2021. jún. 20. 17:35
 5/13 A kérdező kommentje:
igaz-igaz, túl gyorsan írtam ki a kérdést asszem, és nem gondoltam át, de mostanra nekem is eszembejutott mindez.. köszi:))
2021. jún. 20. 17:37
 6/13 anonim válasza:

A “mi lenne, ha” na az pont akkor fog fellépni, ha meg sem próbálja megkeresni.

Jó lenne, ha nem oktatnál ki valakit egyetlen kérdés alapján, hogy mert egyszer nem volt bátor, akkor már kb bssza meg a fűnyíróját, úgyse sikerül.


“Azért, mert ott épp akkor kedves volt a srác, lehet hogy amugy nem az

Van valakije, lehet, hogy Szolnokról jött Sopronba tanulni, végez, aztán elhuz a fenébe.“


Ezek mind akkor is megtörténhetnek, ha a sarki kisboltban eladó az illető. Akkor is lehet foglalt vagy érkezhetett csak nyári munkára.

2021. jún. 20. 17:40
 7/13 A kérdező kommentje:
gondolom nem érdekelnek senkit a vélemények, de azért leírom, hogy nem nagyon találtam meg, ráírni a kalandparkra meg nem merek...
2021. jún. 20. 20:18
 8/13 anonim válasza:
mi fogott meg benne?
2021. jún. 20. 20:33
 9/13 anonim válasza:
Ehehe, nevét is tudod? Balázs az vagy a Gergő?:D Volt rajta napszemüveg, ha nem a szemén, akkor a haján?:D
2021. jún. 20. 20:36
 10/13 A kérdező kommentje:

#8 nem tudom, csak úgy helyes volt, meg kedves, olyan félénknek is tűnt, de aztán ki tudja. na meg tetszett a stílusa. meg lehet, hogy pont ilyen "tetszen meg egy random idegen, akit soha többé nem látok" kedvemben voltam.


#9 gőzöm sincs, hogy hogy hívják sajnos. napszemüveg nem volt sajta, a legjobb leírás, amit adni tudok róla, hogy alacsonyabb volt, fekete öltözélet viselt, barna haja volt, volt a kezén egy ilyesmi [link] karkötő, meg egy fekete okoskarkötő (talán mi band?)😅😅

2021. jún. 20. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!