Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Úgy érzem mindenből kimaradok,...

Úgy érzem mindenből kimaradok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idén leszek 17 és úgy érzem túl komolyan veszek mindent, nem vagyok ekég szociális és mindenből kimaradok. Soha egyetlen buliban sem voltam, nem ittam alkoholt (csak alkalmakkor), nem cigiztem, semmi "menő átlagos kamasz" dolgot nem csináltam. Próbáltam nyitni, barátkozni (leginkább neten), de nem jött össze. Csak azt látom, hogy a barátaim mind lassan elhagynak mert saját programjaik vannak és mindenki éli a lehető legjobb életét míg én a lakásban rohadok a szüleimmel. Hogy nyissak? Hol találkozzak emberekkel? Hogy legyek bulizósabb, belevalóbb, mikor nincs senki sem akivel ezt megtehetném?

2021. jún. 24. 18:29
 1/7 anonim válasza:
Én 17 vagyok. Ha megírod merre laksz, akkor akár mehetünk együtt bulizni még én se voltam :D
2021. jún. 24. 18:51
 2/7 anonim válasza:
Én is 17, és ugyanezek! :D
2021. jún. 24. 21:09
 3/7 anonim válasza:
Na gyűljünk össze 3an, aztán adjunk neki :D
2021. jún. 24. 22:24
 4/7 anonim válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Kigyúrt, jóképű Férfi.

Majd én beleviszlek titeket az életbe. Csak csibészesen;)


23F

2021. jún. 24. 22:32
 5/7 A kérdező kommentje:

Normális tanácsokat továbbra is várok...

Aki meg jönni akar, rendelkezzen normális instagramm profillal, avagy ne nulla követője és nulla posztja legyen meg fekete profilképe...

2021. jún. 25. 08:08
 6/7 V-Balazs válasza:

Én sem voltam még.. örülnék ha mehetnék én is

ugyan igy jártam mint te kérdező...

18 f Debrecen

2021. jún. 26. 19:36
 7/7 anonim válasza:

#6

Még kicsi vagy.

2021. jún. 26. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!