Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Incel találkozó? Menjünk el...

Incel találkozó? Menjünk el kirándulni.

Figyelt kérdés

olvasgatom a társkeresős témákat: incel [rákerestem], duci, önbizalomhiányos, incel nő, duci önbizalomhiányos incel férfi, 20/30/több éves, alfák, béták, deltás alfák, szociofób omegák - keservek, kérdések, bizonytalanság, feladjam, ne adjam, rám se néz, se ez, se az és mióta..

Menjünk el kirándulni. Holnap. Zárójelben pénteken.

Akár incel, akár nem. Ha kiváncsi vagy egy incelre gyere és bármelyiket hazaviheted egy éjszakára :o)

Mondják, ha emberek együtt vannak, kirándulnak, dolgoznak, tanulnak, kukoricát csuhéznak vig citeraszó mellett, sportolnak, imádkoznak.. egy d**** tuti lesz. Ez olyan, mint a lottó.

Új vagyok, tegnap regisztráltam. 10 percig nem lehetett témát inditani. Majd hat órára bannoltattam is magam, nem ment könnyen.



2021. júl. 2. 07:22
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:

Menjetek!

Vidd az összes incelt, csak kérlek, soha többet ne gyertek vissza!

Köszi

2021. júl. 2. 07:30
 2/31 anonim válasza:
Holnap szombat van nem?
2021. júl. 2. 07:42
 3/31 anonim válasza:
te nem vagy incel.
2021. júl. 2. 07:50
 4/31 anonim válasza:

"Menjetek!


Vidd az összes incelt, csak kérlek, soha többet ne gyertek vissza!


Köszi"


Csatlakozom a kéréshez.

2021. júl. 2. 08:32
 5/31 A kérdező kommentje:
Kifogyhatatlan örömságforrás mások gyűlölete. Hiszen mind mások vagyunk. Akit ez felvillanyoz, boldog ember.
2021. júl. 2. 08:49
 6/31 anonim válasza:
Csak szerintem lesz holnap szombat? :O
2021. júl. 2. 09:34
 7/31 anonim válasza:
Csinos lányok is lesznek? :D
2021. júl. 2. 10:33
 8/31 anonim válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy holnap (szombaton), de ha az nem jó, akkor ma.
2021. júl. 2. 10:34
 9/31 anonim válasza:

"Akár incel, akár nem. Ha kiváncsi vagy egy incelre gyere és bármelyiket hazaviheted egy éjszakára :o)"

Ezt erősen kétlem. Az emberek szelektálnak.


"Mondják, ha emberek együtt vannak, kirándulnak, dolgoznak, tanulnak, kukoricát csuhéznak vig citeraszó mellett, sportolnak, imádkoznak.. egy d**** tuti lesz. Ez olyan, mint a lottó."

Elvesztettem a fonalat. Lásd pár sorral feljebb. Az emberek szelektálnak.


A lottót úgy említed, mint egy szelet papírt, amin valószínűleg nulla találatod van?

2021. júl. 2. 10:41
 10/31 A kérdező kommentje:

1->2/6

Elfogadom a kritikákat, holnap nem péntek lesz. Csak a D-betűs szó, illetve egy másik miatt bannoltak 6 órára ezért időhurokba keveredtem. Viszont, meghívtam a moderátort is!

2021. júl. 2. 10:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!