Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nehezen ismerkedem, lányok...

Nehezen ismerkedem, lányok van kedvetek beszélgetni, ismerkedni egy 16éves fiúval?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék lányokkal ismerkedni, sajnos nagyon nem vagyok otthon a témában mert eddig nem nagyon mertem ilyenekbe belevágni. Szeretek beszélgetni ha van kedvetek nyugodtan írjatok! Normális lassan 17éves srác vagyok, szőke a hajam és élénk kék a szemem,szeműveges vagyok. Kedves,normális vagyok mindenkivel.
2021. júl. 15. 22:04
 1/7 anonim válasza:
Egy pár belső tulajdonságot még írhatnál magadról, úgy könnyebb hozzád hasonló lányt találni.:)
2021. júl. 15. 22:27
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazábol nagyon szeretek főzni, ennek megfelelően szakácsnak tanúlok és most vagyok végzős. Kedves vagy mindenkivel aki velem is kedves. Társoságban nagyon szeretek hülyéskedni és minden idiótaságban benne vagyok, persze van egy határ! Nagyon szeretem a természetet. Kedvem lenne végre egy Normális hozzámilő lánnyal megismerkedni akivel napi szinten tudok beszélni és "megvitatni az élet nagy dolgait"
2021. júl. 15. 22:40
 3/7 anonim válasza:

Ha a helyesírásod jó lenne, akkor 1 fokkal vonzóbb lennél. Az általad beírt szöveg így lenne helyes:

Sziasztok! Szeretnék lányokkal ismerkedni. Sajnos nem vagyok otthon a témában, mert eddig nem nagyon mertem ilyenekbe belevágni. Szeretek beszélgetni. Ha van kedvetek, írjatok. Normális, lassan 17 éves srác vagyok. Szőke a hajam, élénk kék a szemem és szemüveges vagyok. Kedves, normális vagyok mindenkivel.


Sok benne az elhagyott vessző. A "szeműveges" helytelen. Rövid "ü" -vel kell írni. A mondatok tagolása sok helyen helytelen.


Igazából nagyon szeretek főzni, ennek megfelelően szakácsnak tanulok és most vagyok végzős. Kedves vagyok mindenkivel, aki velem is kedves. A társaságomban nagyon szeretek hülyéskedni, és minden idiótaságban benne vagyok. Persze azért van egy határ! Nagyon szeretem a természetet. Kedvem lenne végre egy normális, hozzámillő lánnyal megismerkedni, akivel napi szinten tudok beszélgetni, és "megvitatni az élet nagy dolgait".


Továbbra is van vesszőhiba, bár kevesebb. A mondatok tagolása imént több helyen helytelen. A "tanúlok" szó helytelen. Én inkább így írnám: tanulok.


Ahhoz képest, hogy 17 éves vagy, a helyesírásod eléggé elhanyagolt, ronda.

Tanuld meg, hogy mely szavak után kell kirakni a vesszőket. Ezenfelül ügyelj arra is, hogy a pontok után mindig jön egy szóköz, mielőtt az új mondat megkezdődne. Sok szerencsét a csajozáshoz itt, a gyakori kérdések-en!

2021. júl. 16. 00:00
 4/7 anonim válasza:
#3, még a “hozzám illő”, az két szó.
2021. júl. 16. 00:31
 5/7 anonim válasza:
Köszi, nem vettem észre!
2021. júl. 16. 00:36
 6/7 anonim válasza:

Nekem irhatsz


17 L

2021. júl. 16. 05:34
 7/7 anonim válasza:
Írj 16/l
2021. júl. 17. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!