Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lanyok, eljatszana valaki egy...

Lanyok, eljatszana valaki egy hetvegere, hogy a baratnom?

Figyelt kérdés

Nem fuzok sok remenyt a kerdeshez, de egy nagyon hulye helyzetbe kerultem, amihez jol jonne egy kis segitseg 😞


A barati tarsasagommal minden evben megyunk siofokra kikapcsolodni (normalis, kulturalt tarsasag). Iden csak egy hetvegere, mert nehez osszehozni ugy, hogy mindenki raerjen, van aki kulfoldrol jon haza ilyenkor, szoval kicsit korulmenyes, de olyanok vagyunk, mint egy nagy csalad. Az utobbi idoben tobbszor is szoba kerult, hogy miert nincsen senkim, de nem ereztem, hogy errol magyarazkodnom kene nekik. Egyik lanybaratomnak elmeseltem, hogy frusztral engem amikor szoba kerul ez, mert nem szeretek a figyelem kozeppontjaba lenni. O pedig felajanlotta, hogy bele menne egy hetvegere a baratno szerepbe, hogy leszalljanak errol a temarol.


Szoval megemlitettem a tobbieknek, hogy valakit szeretnek majd bemutatni nekik, de ugy nez ki, hogy nem lesz jo neki megsem az idopont.


Nem szivesen csinalnek magambol hulyet, hogy "bocsi, megis csak egyedul jovok", de valoszinuleg ugy is kenytelen leszek igy tenni.


Rolam nagyon roviden annyit, hogy egy 24 eves sportos, magas, introvertalt, ferfi vagyok. Ismerosok / baratok szerint intelligens vagyok 🙄


Semmilyen anyagi vonzata nem lenne az egesznek, minden ki van fizetve, egy penteki, szombati es vasarnapi naprol lenne szo.


Nem szeretnék beegni, nagyon halas lennek a segitsegert, illetve nyilvan csak akkor kernek tenylegesen segitseget, ha amugy szimpatikusnak tartana az akit erdekelne ez.


2021. júl. 17. 13:54
1 2
 11/18 anonim válasza:
20 eves lany vagyok, mindegy hogy hogy nezek ki es milyen vagyok?!
2021. júl. 17. 17:18
 12/18 anonim válasza:
Cool sztori :D hajrá! Nagy poén lenne ha összejön!
2021. júl. 17. 17:29
 13/18 anonim válasza:
Na hallod, ha ez komoly, majd írd meg pls hogy mi lett ebből:D
2021. júl. 17. 17:31
 14/18 anonim válasza:

Kvara semmi nem lesz ebbol.

Tobb eselye lenne ha random megszolitana 20 lanyt az utcan.

2021. júl. 17. 17:42
 15/18 anonim válasza:
Pontosan mikor lenne ez a kiruccanás?
2021. júl. 17. 17:45
 16/18 anonim válasza:
Csávó vagyok, de lemegyek veled :DDD
2021. júl. 17. 17:52
 17/18 anonim válasza:
Kuldesz egy kepet?🤷🏼‍♀️
2021. júl. 18. 22:30
 18/18 anonim válasza:
Na, ez érdekel, írj, hogy mi volt! 😁
2021. júl. 20. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!