Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehet még beszélgetni AnoTalko...

Lehet még beszélgetni AnoTalkon fiúként lánnyal?

Figyelt kérdés

Szeretnék értelmes ember módjára beszélgetni lányokkal AnoTalkon.

A kanos fiúk elűzték onnan már az összes lányt? Vagy néhanapján lehet még értelmes beszélgetést folytatni ott lányokkal?

20F



2021. júl. 19. 14:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én egyszer-kétszer felmentem rá, de nagyon gyorsan meguntam. Volt srác akivel el tudtam beszélgetni, de aztán azt is meguntam.
2021. júl. 19. 14:17
 2/16 anonim válasza:
Őszintén szólva igen, elűzték. Párszor kedvem lett volna beszélgetni ott, de elegem lett belőle, hogy a srácok első kérdése az volt, hogy "Szex?" vagy hogy "Perverz vagy?".
2021. júl. 19. 14:31
 3/16 anonim válasza:

Ugyanezt tapasztalom én is, szintén 20 éves fiú vagyok.


Elűzték őket elég rendesen, mert ha normális emberrel akarsz ott beszélgetni, akkor rááldozhatsz minimum 1-2 óra folyamatos lógást az oldalon, mert az idő alatt csak a szerencsétlen, élettelen trollok meg az egybites csitrik fognak téged betalálni...


Emlékszem, tavaly még sokkal több volt a normális lány az oldalon, olyanokra gondolok, akik tudtak helyesen is írni, és beszélgetni is lehetett velük rendesen, és nem csak egyvonalú volt a beszélgetés, hanem ők is kérdeztek tőlem dolgokat.


Szóval mindössze 1 év telt el, de hatalmasat esett az oldal színvonala...

2021. júl. 19. 14:39
 4/16 anonim válasza:
Az anotalk már egy fos. Ép ezért csinálták hogy ne mutassa hány lány van és fiú mint volt mert lányok már nincsenek. Ha véletlenül be is dob egyet az vagy idióta vagy fiú.
2021. júl. 19. 14:43
 5/16 anonim válasza:

Ja és átlagosan 10 lányból, már ha egyáltalán tényleg lányok, mert ez sem biztos, szóval 10 emberből kb. a fele az szerepjátékozni akar...


A kedvencem, amikor rögtön a beszélgetés elején bemásolnak egy 10-15 soros szöveget a szerepjátékukkal kapcsolatban...


Pont a múlt héten dobott be egy 15 (!!!) éves lányt, aki szerepjátékozni akart, ő is bemásolt egy ilyen szöveget, és leírta a fétiseit (!!!) is, mint pl. bilincs, kötözés, alázás, kínzás, lábnyalás, fenéknyalás...


Hát mondtam is neki, hogy 15 éves létére jól képben van a BDSM fogalmával... Az a szerencsétlen még a snap nevét is odaírta a végén, megkerestem, és ki is osztottam rendesen. Természetesen pár perc után le is tiltott.


Perverz, kanos fiúk, és a szerepjátékos, 14-16 éves szerencsétlen, pasi nélküli csitrik egyaránt elcseszik az oldalt...


Mondom, 1-2 óra kell minimum, hogy találj egy olyan lányt, aki tényleg normális, helyesen is tud írni, és nem csak te kérdezgeted őt folyamatosan...

2021. júl. 19. 14:47
 6/16 anonim válasza:

Ja és még egy tapasztalat, rengetegszer volt már, hogy találtam ott nagynehezen egy értelmes, aranyos lányt, és mikor szóba jött, hogy merre lakik, akkor sokszor kaptam olyan választ, hogy Erdélyben, Vajdaságban, stb...


Szóval annak a kevés normális lánynak, aki fent van az oldalon, annak is a nagyrésze az határontúli lakos.

2021. júl. 19. 14:56
 7/16 anonim válasza:
#5 és az a lány szép volt? Elég ritka ha egy lány szereti a lábfétises fiúkat
2021. júl. 19. 15:03
 8/16 anonim válasza:

#7


Nem tudom, képet nem láttam róla.


Amúgy a szövegkörnyezetből az jött akkor le, hogy ő lenne az, aki végrehajtaná a lábnyalást...


Mondom, ezt mind 15 éves fejjel szedte össze. Hát mondom gratulálok...

2021. júl. 19. 15:07
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Esetleg akinek van kedve beszélgetni az írjon😉

2021. júl. 19. 15:09
 10/16 anonim válasza:
megkerested es jol kiosztottad.... LOL ki vagy te, a Dalai Lama? xD
2021. júl. 19. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!