Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért van az mindig hogy ha a...

Miért van az mindig hogy ha a fiúk néznek/megnéznek vagy szemezünk akkor sosem mernek/nem jönnek oda hozzám?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 15:37
 1/10 anonim válasza:
Mert félnek az elutasítástól!
2021. júl. 22. 15:42
 2/10 anonim válasza:

Attól is függ, hogy hol néznek. Rengeteg oldalon láttam már panaszkodni arról a lányokat / nőket, hogy miközben A pontból B pontba akarnak eljutni, akkor nem szeretik, ha zavarják őket. Szóval tömegközelekedés / utca így sokaknak felejtős.


Kicsit több kontextus kéne ennél.

2021. júl. 22. 16:00
 3/10 Hellmano válasza:
Mert félnek és nekik azt mondta a papájuk tuti, hogy "harap a pna"
2021. júl. 22. 16:51
 4/10 anonim válasza:

Velem is ez van:/

Lassan már arra gondolok, hogy bennem van a hiba

2021. júl. 22. 18:59
 5/10 anonim válasza:

Szia en is megnezem a szép lanyokat annak ellenere hogy nem akarok barátnőt 19/F

De azt is megnezem akinek valami fura az arcan vagy fején.

2021. júl. 22. 19:26
 6/10 anonim válasza:

Én félénk vagyok így nem is biztos hogy megnéznék bárkit de tuti hogy nem mernék odamenni valakihez mert tartanék az elutasítástól és random buszon vagy bárhol kint végképp nem ismerkednék. Ha a lány odajönne valami ilyen után (vagy ha csak megtetszettem neki és úgy odatud jönni hogy nem azt hiszem valamit elakar nekem adni) akkor nyitott lennék rá hogy beszélgessünk

21/F

Amúgy meg a boltban is szoktak emberek nézegetni mégsem vesznek meg mindent, ha oda is tudnék menni lányokhoz és odamennék mindegyikhez aki megtetszik akkor elég hosszú napom lenne

2021. júl. 23. 00:51
 7/10 anonim válasza:
A mai fiúkat nézve azt kell mondanom, hogy fele olyan bátrak és vállalkozó szelleműek sincsenek, mint a mi régi korosztályunk volt. Mentségükre legyen mondva, hogy a mai lányok viszont 3x olyan bátrak, kacérok, bevállalósak és nyomulósak, mint régen. Ez a párosítás bizony a fiúk elbizonytalanodását és óvatosságát okozza. Mindenesetre felsorolok Neked néhány dolgot, amire gondolhatsz, amikor egy fiú szemez Veled és mégsem megy oda: 1.Túlságosan jó nőnek tart ahhoz, hogy sikert reméljen. 2.Lehet, hogy van valakije, csak most épp nincs vele. 3.A haveri környezet miatt nem akar nézőközönség előtt próbálkozni és esetleg leégni. 4.Csak egy kalandra vágyik, de ezt nem könnyű dolog közölni egy lánnyal. 5.Ha Te a barátnőiddel vagy, még nehezebb a dolog, mert egy csomó kíváncsi szempár kísérné az ismerkedés folyamatát. 6.Nem akar kapcsolatot, csak vonzónak talál és ezért nézeget. 7.Egyéb, prózai okai is lehetnek a passzivitásnak: beszédhiba, hiányzó fog, izzadtság, testi hiba, félénkség, stb. Ezer oka lehet.
2021. júl. 24. 11:54
 8/10 anonim válasza:

7-es mindent leírt, így nemigen lehet további érdemit hozzátenni.

Talán annyit megemlítenék 49 évesen, régen a törvényi szabályozás is más volt. Manapság a legkisebb eseményt is zaklatásnak lehet minősíteni, ami rendőrségi, bírósági üggyé is fajulhat. + Mindez okán már 14 éves kortól lehet eljárást indítani. (le is lehet tartóztatni azt, aki betöltötte a 14. életévét)

A mi fiatalságunk másképp telt. (az előttünk élőké is) Akkor lazán odafütyültek, odamondogattak flörtölő kijelentéseket a nőknek az utcán és ebből általában nem csinált senki nagy ügyet. Hozzáteszem, a nők is tudták ezt lazasággal kezelni, nem kapták fel a vizet. Természetesen, az értelmes, udvarias emberek akkor sem e-kép ismerkedtek. Az előttem szólókkal egyetértek, akkor legtöbben odamertek menni a nőhöz és le merték szólítani. Mivel nem volt internet, ahol virtuálisan ismerkedtek, mindenki a való világban élt. Mások voltak a prioritások, ill. a természetes viselkedési formák.

(Nem is tudom, mi lesz evvel a világgal, ha egyszer valaki lekapcsolja a nagy villanykapcsolót. 🤔 )

2021. júl. 24. 17:58
 9/10 anonim válasza:
Finoman mosolyogjál rá vissza, aki néz. Persze csak ha tetszik.
2021. júl. 25. 22:21
 10/10 Cortez.felesege válasza:
Addig örülj amíg nem a 60as palik zaklatnak és követnek hazáig
2021. júl. 26. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!