Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek orosz...

Van itt olyan, akinek orosz barátnője/barátja van?

Figyelt kérdés

Érdekel :D


Kort is írjatok


2021. júl. 22. 16:05
 1/7 Hellmano válasza:
Régen Zánkára jártunk át a 90-es évek elején/közepéig ott nyáron rengeteg orosz is volt. Nem mendemonda, hogy tudnak inni, minket nem egy leivott :D Így állandóra nem volt barátnőm, de egy éjszakás dolgok annyi volt, mint a fene. Komolyan, ami Zánkán ment azt mai fejjel már felfogni se lehet. Lementünk és ahogy beértél a tábor felé útra mindenhol fiatalok, jó csajok. Volt olyan , hogy mire leértünk a partig már 5 különböző csajt felszedtünk :D Ha valami nem jött össze 15 méterrel arébb leszólítottál valakit és az már összejött. Brutális volt, ami tényleg ott ment.
2021. júl. 22. 16:23
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az orosz barátommal 2 éve vagyunk együtt, igaz, Ő is szeret inni:)
2021. júl. 22. 18:40
 3/7 Hellmano válasza:
Szerintem a vérükben van, nem csak legenda :D
2021. júl. 22. 20:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is :D
2021. júl. 22. 21:10
 5/7 anonim válasza:

Hát nem tudom számít-e, de nekem orosz exem van 2018-19ben voltunk együtt

21/F

2021. júl. 23. 00:47
 6/7 A kérdező kommentje:
5# köszönöm a választ
2021. júl. 23. 16:43
 7/7 anonim válasza:
Mi egy hétig "jártunk", aztán úgy döntöttünk, inkább barátok maradunk :D ez a srác is nagyon tud inni, volt egyetemi kolisként én is láttam/átèltem ezt-azt azèrt, de erre még én is azt mondtam, hogy aztakutya... Amúgy jófej nagyon, az az igazi csendes őrült típus.
2021. aug. 12. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!