Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Keresek valakit anotalkról....

Keresek valakit anotalkról. 20 éves fiú, a részleteket alul írom?

Figyelt kérdés

Nagyon jófej volt, tök jól elbeszélgettünk, és már 2 napja keresem.

Én 17 éves lány vagyok, és jól kijöttünk. Azért raktam fel ezt a kérdést hátha megtalálom, mert nagyon hiányzik, talán látja ezt a kérdést, nem tudom. Az se biztos, hogy van gyakorija, de egy próbát megér.



2021. júl. 23. 21:12
1 2
 1/17 anonim válasza:

Hát sok sikert, de nem valószínű, hogy így megtalálod.


Inkább próbálkozz tovább, tudom, kell hozzá valamennyi türelem, de vannak még az oldalon normális fiúk, kevesen, de vannak azért.

2021. júl. 23. 21:16
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom, elkéne engednem ezt, mert mondom már 2 napja próbàlom megtalàlni, és aki nem ő azt automatikusan kinyomom, szóval sok normálisat is kinyomtam szerintem miatta, mert csak őt kerestem. Szóval ja, beszèlgetnem kéne más normálissal is ott (tudom én is, hogy kevés van, de párhoz volt már szerencsém), és elengednem ezt lassan, gondolom okkal nem talàlom. Ha ő nem keres akkor nekem se kéne. De olyan nehezen jutok túl rajta, nemszokott velem ilyen lenni, de ő teljesen a fejembe férkőzött.
2021. júl. 23. 21:37
 3/17 anonim válasza:

Nagyon b0l0nd vagy

Ilyet azt mondja tok jol kijottunk mit jelent az te kislany lattad mar eloben tudod te ki az beszeltel mar vele irni mindent lehet lehet kitudja kivel beszeltel ennyiert keresni valakit bekattant vagy de nagyon

2021. júl. 23. 21:52
 4/17 anonim válasza:
Amugy anotalkozok en is de semmi jot nem tudok mondani
2021. júl. 23. 21:52
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát én találkoztam ott normálisakkal is, akiket követek instán is, meg mai napig írogatok velük, a képeik alapján is tök normálisak, vannak barátaik, barátjuk/baràtnőjük, szóval minden okés velük. "Csak" az oldal 90%-a idióta.
2021. júl. 23. 21:56
 6/17 anonim válasza:
Hát akkor meg ha ennyi embert kifogtál onnan, akikkel máshol is beszélgetsz, akkor inkább velük foglalkozz, főleg ezek után, hogy írod, hogy az oldal 90 %-a egy idióta. Ami amúgy igaz, de ha ennyire szerencsés voltál eddig, akkor ezt engedd el, és beszélgess a többi partnerrel, akit ott megismertél.
2021. júl. 23. 22:19
 7/17 anonim válasza:
én azt mondom ha fontos neked ne hagyd abba a keresést
2021. júl. 23. 23:53
 8/17 A kérdező kommentje:
7, de ha ő egyszer nem keres akkor nemtudok mit tenni, akkor úgyse találom meg. Ha keresne màr megtaláltuk volna egymást.
2021. júl. 24. 00:04
 9/17 anonim válasza:
Mitől vagy abban olyan biztos?
2021. júl. 24. 13:25
 10/17 anonim válasza:
Még vannak ott normális emberek? :O
2021. júl. 24. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!