Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! Meg tudok itt ismerked...

Lányok! Meg tudok itt ismerkedni olyan fiatal lánnyal, aki jó nyálasan csókol, és szereti a nyálas játékokat?

Figyelt kérdés

Nem feltétel, hogy neked is nyálfétised legyen, elég, ha én "kapom".

Jó, ha csók közben (vagy akár anélkül) jól összenyálazod az arcom, ill. átcsorgatod a nyálad a számba...

Mivel szerintem nem sok ilyen lány van, aki pont ugyanezt ennyire élvezi, cserébe kérhetsz valamit, ami neked jó. :)

Harmincas, diszkrét, intelligens pasi vagyok, 30 alatt keresek (akár 20 alatt is). Negatív véleményekre nem tartok igényt.

aug. 24. 22:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen, bár az én külsőm előnytelen de gondolom ez nem baj.
aug. 25. 11:06
 2/12 anonim válasza:
Ha esetleg baj lenne neki, nekem még mindig írhatsz.
aug. 25. 16:55
 3/12 Scorpion82 válasza:
Ilyen lánnyal én is ismerkednék, bármilyen korúval. 39-es pasi vagyok.
aug. 25. 17:28
 4/12 anonim válasza:
Második válaszoló vagyok. Én tényleg nagyon csúnya vagyok de több privátot is kaptam... nem értem miért hitetlenkedtek. Utcán mentek és nézzetek meg egy ronda lányt. Olyan vagyok én.
aug. 25. 18:54
ORGANIC SHOP EPRES DESSZERTEK AJÁNDÉKCSOMAG (TESTRADÍR, TESTÁPOLÓ MOUSSE) 2 X 450ML
 5/12 anonim válasza:
Én meg csúnya srác vagyok. Cserélünk képet?
aug. 25. 20:02
 6/12 anonim válasza:
ma 20:02 Ne reménykedj tesó.Ha nem vagy szőke herceg ,nem kellesz nekik.
aug. 25. 20:04
 7/12 anonim válasza:

"Addig is puszi! (Igen, most még csak puszi.:)"

A csúnya nő vagyok. Nem írtam semmit magamról de már puszikat kapok.. Azt se tudom kik írnak de már tapadnak rám.. Nekem nem volt senkim sose mert olyan csúnya vagyok, nem értem miért képzelitek hogy szép lehetek talán vagy bármi.

aug. 26. 09:28
Idősebbek is elkezdhetik online és ingyenes rejtvényfejtő játékunkat
 8/12 anonim válasza:
Hány éves vagy, csúnya lány? Pesti vagy környéki vagy?
aug. 26. 10:21
 9/12 anonim válasza:
1/8 Mutass képet magadról.
szept. 20. 07:51
 10/12 anonim válasza:
Nekem is mutass!
szept. 20. 09:26
1 2
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!