Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 20 év alatti lányok! Van...

20 év alatti lányok! Van közületek olyan, aki szokott idegeneket leszólítani az utcán?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl. megláttok egy korotokbelit, és leszólítjátok (mert pl. szimpatikus). Lányokat vagy fiúkat szólítotok le inkább? Hogy szoktátok ezt csinálni? Mit szoktatok mondani ilyenkor és mikor szólítjátok le az illetőt, ha egyedül van vagy akár társaságba is? Hogy van bátorságotok? :D

Tudnátok adni pár tippet?



2021. aug. 30. 22:31
 1/8 anonim válasza:
Fradi-MTK 2:1
2021. aug. 30. 22:32
 2/8 anonim válasza:
Én azt gondolom, hogy - korosztálytól függetlenül - nem szokás idegeneket leszólítani az utcán és nem is érdemes. Legalábbis Budapesten ennek nagyon nincs dívatja, olyannyira, hogy az emberek arra vannak kondicionálódva, hogy az idegeneket "reflexszerűen" negligálják. Hogy más városokban mik a tapasztalatok-tendenciák, nem tudom, de többen írták már az oldalon, hogy az utcán leszólítás, mint ismerkedési forma nem előnyös. Esetleg megállókban, de én azt sem tartom túl ideálisnak.
2021. aug. 31. 00:11
 3/8 anonim válasza:
hát én szertintem az emberek többsége nem szokott ilyet csinálni
2021. aug. 31. 00:28
 4/8 anonim válasza:

Szerintem a lányok többsége nem szokott ilyet..


A srácok annál inkább, engem nagyon sok random,ismeretlen srác szólított már le az utcán (budapesti vagyok) szóval hülyeség amit itt írkálnak hogy az embereknek nem szokásuk ez..

2021. aug. 31. 04:23
 5/8 anonim válasza:
A lányok szerintem rettegnek ettől, képtelenek lennének rá. Én egyébként simán le szólítottam akárkit. Nem vették tolakodásnak. Leszarom magasról h mit szokás vagy mit illik. Annak nem érdemes ezeket csinálni aki fosik az elutasítástól vagy szarul csinálja.
2021. aug. 31. 06:37
 6/8 anonim válasza:

"Leszarom magasról h mit szokás vagy mit illik."


Megjött a kúttúra

2021. aug. 31. 07:14
 7/8 anonim válasza:

Persze.

"Hello, ne haragudj! Nem tudod véletlenül, hogy merre van a pótlóbusz megállója?"

"De tudom. Ott a sarkon fordulj jobbra, és a túloldalon lesz."

"Köszi, szia!"


Ez nem számít?😂

2021. aug. 31. 12:31
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igazából van egy játszótér és a közelében kosárpálya is meg egyéb sporteszközök, ott sokszor látok korombelieket, és közülük gondoltam leszólítani valakit, ha szimpatikusnak találom. De most a válaszok alapján elbizonytalanodtam, lehet mégiscsak rossz ötlet és fura lenne random odamenni idegenekhez. Csak próbálok ismerkedni/barátokat szerezni a sulin kívül, és gondoltam akik arra járnak valószínűleg közel laknak hozzám, tehát így elkerülném azt is, hogy ha valakit megismerek az 500 km-re lakik tőlem. De köszönöm szépen azoknak, akik válaszoltak! :)

2021. aug. 31. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!