Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok mesélnétek rosszul...

Lányok mesélnétek rosszul sikerült randis történeteket?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 14:56
 1/8 anonim válasza:
A legutolsó tinder randim nagyon gáz volt. Tudni kell rólam, hogy nagyon sokat dolgozom, és sokat költöztem mostanában, így nehezen ment az ismerkedés, és kb végső elkeseredésemben regisztráltam a tinderre. Viszont nem szexkapcsolatot kerestem ott. Az utolsó randimon a csávó írt, elkérte a számom, párszor felhívott előtte, és sokat beszélgetett velem, amúgy nekem már ez is tök kényelmetlen volt, mert jobban szeretem ezt előben (szeretem látni a másik arcát, mozdulatait), meg kb már arról beszélt, hogy milyen nagyon jó lesz a kapcsolatunk (wtf😂). Aztán a világ végére kellett nekem elutazni a fotóstúdiójába, ahol azzal fogadott, hogy elmentel az utolsó vendégek, MOSOGASSAK EL. Félreértés ne essék, én szívesen csinálok ilyeneket, de hát nem az első randin 2 perccel az érkezésem után... Vett egy üveg bort, majd miután ittam belőle 2 kortyot rámmászott, vagyis próbált... És mivel én leállítottam, euert elhordott minden sz@rnak, hogy én csak az önbizalmam jöttem növelni ide. Ja, és azt próbálta nekem beadni, hogy azért akarna megfektetni, hogy gyorsan kiderüljön, összeillünk-e, és fektessen-e belém még energiát, vagy se. Amikor mondtam, hogy de hát nem is ismerem, akkor meg az volt a válasz, hogy de, hiszen beszéltünk 2x 2 órát telefonon, ez MÁR KAPCSOLAT 😂😂😂
2021. szept. 1. 15:25
 2/8 anonim válasza:
17 évesen volt egy randim egy 19 éves sráccal. Pár napig chateltünk, majd elhívott randizni, étterembe mentünk. Előtte ilyen alap infókat cseréltünk, mint magasság pl. Na most ő azt mondta 180cm körül van, bár volt egy elszólása, nem kezdtem gyanakodni. a magam 170 centijével gondoltam felvehetek egy magasabb sarkú cipőt, így hát abban mentem a megbeszélt helyre. Hidegzuhanyként ért, amikor egy kis törpe várt ott. Nem mondtam semmit, de rohadt kellemetlen volt. Az étteremben is elég furcsán néztek ránk, kuncogtak, az is kellemetlen volt. Ennek tetejébe pedig folyamatosan "hazudozott". Vicceket mesélt, amiket úgy adott elő minha vele történtek volna, hogy jobb színben tüntesse fel magát. Ennek ellenére belementem még egy randiba, de nem volt szikra, nem fogott meg és utólag az is kiderült hogy dohányzik, ami nekem elég taszító, így végül elbúcsúztam tőle végleg.
2021. szept. 1. 15:29
 3/8 anonim válasza:
Bámulatos, ilyen embereknek, hogy van ennyi önbizalma? :D
2021. szept. 1. 16:58
 4/8 anonim válasza:
Kedves válaszolók, hány évesek vagytok most? :)
2021. szept. 1. 17:01
 5/8 anonim válasza:
Első vagyok, 25 éves, és ez kb fél éve történt 😀
2021. szept. 1. 17:08
 6/8 anonim válasza:
Én meg a harmadik vagyok, 26 éves és férfi, szóval rám ne írjál. :P
2021. szept. 1. 17:11
 7/8 anonim válasza:
#2 vagyok most 21 éves.
2021. szept. 1. 18:35
 8/8 anonim válasza:
#2 Hát szerintem az ilyen megérdemli, hogy szétalázzák. - mondom ezt kicsit szorongós férfiként.
2023. jan. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!