Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ezt ti soknak éreznétek már?...

Ezt ti soknak éreznétek már? (elsősorban lányok válaszát várom, de természetesen bárkié jöhet. :D)

Figyelt kérdés

Sziasztok. :D

Lassan 2 hete beszélgetek egy lánnyal, már élőben is találkoztunk jópárszor és szinte 100%, hogy nem vagyok közömbös számára.


Minden nap írok neki, beszélgetünk napi szinten. Eddig nem telt el nap, hogy ne érdeklődnék felőle valamilyen formában, mert egyszerűen tényleg érdekel, hogy mi van vele.


Viszont, nem tudom, hogy hol a határ. Mármint, úgy értem, hogy Ti lányok, nem éreznétek soknak, ha egy fiú minden nap rátok írna és hetente 1x-2x találkoznátok(elég könnyen megtudjuk oldani, mert kollégisták vagyunk), ezzel kifejezve azt, hogy számítotok neki? Itt írásnál pl gondolok itt a jóéjt, jóreggelt vagy, milyen napod volt, hogy vagy és különféle "sablon" szövegekre, amikből kialakulnak a beszélgetések napi szinten. Ezeket persze nem muszájból írom, egyszerűen tényleg érdekel ez a lány.


Én vagyok túl fura, hogy ennyire érdeklődök iránta? Mi erről a véleményetek?


U.i.: Természetesen a lány vevő mindig a beszélgetésre/találkozásokra, és nem csak a sablon hogy vagy kérdések mennek felé. Szinte mindenről eltudunk beszélgetni.



2021. szept. 19. 11:14
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Én azért megvárnám, hogy időnként a lány is írjon.
2021. szept. 19. 11:21
 2/35 A kérdező kommentje:

Erről már beszélgettem vele, azt mondta, hogy Ő senkinek sem ír, van hogy a legjobb barátnőjével sem beszélget ha a barátnője nem kezdeményez beszélgetést. Nem velem van baja, bárhová elhívom elsőre eljön, van, hogy hajnalokig beszélgetünk, szóval egyszerűen Ő ilyen, nem ír senkinek sem.

Az "elején" én is furának tartottam, hogy miért csak én írok neki, ezt le is írtam neki és sikerült megbeszélni hogy nincs semmi baja velem és szimpatikus vagyok neki.

2021. szept. 19. 11:26
 3/35 anonim válasza:
Akkor jó. Amúgy nálam is volt ilyen csaj és sikerült megértetnem vele, hogy jólesne, ha ő is írna magától. Azóta így működik a dolog.
2021. szept. 19. 11:27
 4/35 anonim válasza:

Attól függ, hogy mik a szándékai a lánnyal. Nekem van egy nagyon jó barátom, akivel úgy kezdődött, hogy állandóan rám írt, hogy jó reggelt, stb sablon szövegek, de már délelőtt kérdezte, hogy milyen volt a napom, ami azért idegesített, mert akkor még vége sem volt a napnak és volt hogy akkor még "el sem kezdődött" a napom. 😅 De ennek már lassacskán 3. éve lesz februárban, azóta ő a legjobb barátom.

Ha komolyabbak a szándékaid vele, akkor hívd el randizni. Mert ő is nyitott feléd ezek szerint.

2021. szept. 19. 11:35
 5/35 anonim válasza:
Haat en szeretnem ha a fiu erdeklodne irantam.. Szerintem apro jeleket rejts el aztan kiderul. Sok sikert!!
2021. szept. 19. 11:42
 6/35 A kérdező kommentje:

Hát.

Apróbb jeleket már hagytam felé amikor beszélgettünk erről a "miért én írok dologról". Írtam neki, hogy mondja meg mit szeretne és ne hülyítsen. (mert ugye én azt hittem, azért nem ír, mert nem érdeklődik irántam) Én leírtam neki, hogy hosszabb ismerkedés után ezt komolyabban is tudnám gondolni, de így, hogy azt érzem, hogy csak muszájból beszélgetünk nem sokra megyek.


Erre Ő leírta, hogy semmi baja velem és nem muszájból beszélget, érdeklem őt stb de mégsem tudja mit szeretne. (ami teljesen érthető, mert 1 hét beszélgetés után nem lehet eldönteni ezt.. :D)


Azóta volt már rengeteg célzás és apróbb jelek, amiről mindenki leveszi, hogy mit is jelentenek, szóval ezzel nincs baj.


Úgy érzem, hogy ez nagyon hosszú folyamat lesz, de minél több idő az ismerkedés, annál jobb. Csak nyilván nem szeretném elhúzni sem a friendzone miatt.. :D

2021. szept. 19. 11:55
 7/35 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de ha ő magától nem keres. Ha egy lányt érdekelsz, akkor keres téged, nem kell körbeugrálni a figyelméért, mert magától is a közeledben akar lenni.
2021. szept. 19. 11:56
 8/35 A kérdező kommentje:

De nem várhatom el tőle hogy kezdeményezzen az elején.. Én írtam rá, nekem kell érdeklődnöm iránta, és nem is fogom elvárni tőle hogy folyamat írjon, mert ez még csak az eleje az ismerkedésnek.


Legalábbis én nem olyan lányt keresek, akivel 1-2 hét beszélgetés után összejövök, ennek nem így kellene működnie.


Fura is lenne, ha már az elejétől kezdve Ő írna nekem mindig.. úgy, hogy eleve én kezdeményeztem nála.


Én már megtettem a kellő lépéseket felé, tudattam vele mit érzek és nem utasított el, beszélgetünk még mindig, ez mindenképpen jó jel.

Feladni meg nem fogom, ebből bármi összejöhet.

2021. szept. 19. 12:05
 9/35 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én is egy ilyen lány vagyok. (Nem szeretek senkivel sem beszélgetést kezdeményezni és ha nem keresnének én sem keresnék senkit...ide is csak azért írok, mert ilyenről van szó. :D)

De ha minden nap beszélgettek, akkor legalább 1x irhatott volna ő is,főleg ha fel keltetted az érdeklődését. Ezt, azért mondom, mert mint említettem én is ilyen vagyok, nos ha rám ír egy fiú és felketi annyira az érdeklődésemet.., 2 hét alatt, akkor legalább 1x én írok rá, hogy tudja, hogy nekem is annyira szimpatikus mint én neki... Az itt lényegtelen, hogy mit mondott, ha nem keress, legalább 1x akkor konkrétan "mehetsz a levesbe". 😅

2021. szept. 19. 12:10
 10/35 anonim válasza:

"Legalábbis én nem olyan lányt keresek, akivel 1-2 hét beszélgetés után összejövök, ennek nem így kellene működnie." - De nem is úgy, hogy te tepersz egyoldalúan, mint valami önbecsülés nélküli gyökér.


Legalábbis nekem a leírtakból az jön le, hogy neki tökmindegy, hogy írsz neki vagy sem, annyira nem érdekled, hogy keressen magától, de ha már írsz neki, akkor "megtisztel" a figyelmével. Ha neked ehhez van türelmed és nem zavar, hogy ha majd képbejön nála egy nálad jobb / izgalmasabb fiú és dobbant miatta, akkor hajrá.

2021. szept. 19. 12:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!