Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek van kedve ismerkedni...

Valakinek van kedve ismerkedni az SZTE-n?

Figyelt kérdés

Most vagyok első éves, most kezdtem az egyetemet. Sajnos lecsúsztam a gólyatáborról, és augusztus végén a szaktarsaim első találkozójáról is. Általában dolgoztam ezekben az időpontokban......most meg elég nehezen menne a beilleszkedes. Igazából csak beulok a több 100 fős előadásokra, aztán megyek haza..... Semmi indok nincs ami miatt el tudnék kezdeni egy random emberrel ott beszélgetni. A kérdés az, hogy van valaki hasonló helyzetben? Ha igen, akkor lenne kedve dumalgatni, esetleg nagyobb szünetekben talizni Szegeden? Én TTIKra járok, előny, ha onnan jön valaki, de igazából teljesen mindegy, hogy milyen karra jár valaki....


20/F



2021. szept. 20. 10:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, pár infót még megosztok magamról.... Bioszos vagyok egyébként, meglehetősen kommunikatív és nyitott tudok lenni. Az érdeklődési köröm elég szerte ágazó.... Politika, sorozatok, filmek, filozófia, termeszettudomanyok, pszichológia, sport, stb.
2021. szept. 20. 10:39
 2/5 anonim válasza:
Hali, én nem nappalis vagyok, de le szoktam koccani a TO-t zaklatni néha. Ha van kedved, talizhatunk a héten.😅
2021. szept. 20. 13:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek vissza írok privátban.
2021. szept. 20. 14:04
 4/5 anonim válasza:

Én 4 éve megismertem itt egy lányt miután privátban elárultam neki, hogy a károlyi kolit messziről kerülje el.


Néha még hiányzik, de annyira szexmániás volt, hogy nem működött végül a dolog. Bár sajnos egyre többször hiányzik ennek ellenére is.


Mondjuk én csak jövőre fogok, ha minden jól megy újra odajárni (most még nem hallgatóként megyek), de azért jó volt feleleveníteni a régi emlékeket.

2021. szept. 20. 21:21
 5/5 anonim válasza:
4-esnek: Ejj, te szegény! 😕😅
2021. szept. 24. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!