Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akit érdekelnek...

Van itt olyan, akit érdekelnek a bűnügyek, illetve a paranormális dolgok és szívesen beszélgetne erről?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akiket szintén érdekelnek a megoldatlan bűnügyek, eltűnések, gyilkosságok, illetve esetleg a paranormális dolgok, szellemtörténetek de ez már mellékes.

2021. okt. 2. 17:00
 1/6 anonim válasza:

A kriminológia és kriminálpszichológia engem is érdekel.


Nem akarlak azonban elkeseríteni, de többségben lesznek azok, akik a kérdésed alapján azt vizionálják majd, hogy potenciális áldozatokat keresel.


Minden esetre, remélem, találsz megfelelő beszélgetőpartnert.

2021. okt. 2. 17:13
 2/6 anonim válasza:
Engem nagyon érdekel az ilyesmi. :) Gyakoriról korábban már látogattam meg pár taggal állítólag szellem járta helyet.
2021. okt. 2. 18:27
 3/6 anonim válasza:
Engem is érdekelnek az ilyesmik. De beszélgetni viszont nem mindenkivel van hangulatom.
2021. okt. 2. 18:30
 4/6 anonim válasza:
Erdekelnek ezek a dolgok.Eleg négy tudással rendelkezem ezekrol.Irj ha van kedved! 32/f
2021. okt. 2. 19:30
 5/6 anonim válasza:
Én is szoktam nézni True Crime csatornákat youtube-on. Mondjuk a megoldatlanokat nem szeretem annyira, azok idegesítőek 😅
2021. okt. 3. 12:45
 6/6 anonim válasza:

2 mesélsz erről bővebben?


Amúgy egy ideje én is durván rákattantam a témára. Szerintetek miért érdeklődik egy ember a bűnügyek iránt? Én azt vettem észre hogy a híres megoldatlan esetek áldozatai velem kb. egy korúak. Kicsit azt érzem, hogy a szüleim ezek miatt voltak túlféltők velünk. A másik meg, hogy "akár lehettem volna én is".

2021. okt. 13. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!