Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nincsenek...

Magyarországon miért nincsenek átfogó felnőttfejlesztő izolációs táborok?

Figyelt kérdés

Ha szeretném a mérgező környezetemből kirántani magam vagy a hadsereg lenne a megoldás (ami fizikai állóképesség szempontjából jó, de minden más téren nem a világom), vagy valami vallási csoport, például a krisnások, akik meg egészséges táplálkozás és környezettudatosság szempontjából lennének pozitívak, de ők sem az én világom.


Igazából a végcél egyébként sem az lenne, hogy tartósan kivonuljak a társadalomból, hanem, hogy szokássá alakuljon számos pozitív dolog és közben barátságokat köthessek, egy igazi POZITÍV közösség alakuljon ki, ne valami divatmajom Instára postolós kivagyi társaság, ahol végül az válik céllá, hogy többnek, különbnek látszódjunk másoknál (főleg mikor rájönnek, hogy ez mennyivel egyszerűbb, mint valódi erőfeszítést tenni).


Ennyire elkorcsosult a világ, ennyire csak a látszat számít, ennyire nem akar senki egyenlő esélyekkel, élőben fejlődni (ha nincs mögötte valami gagyi megrendezett tévéműsor)? Ennyire nincs igény rá?


Értem én, hogy az átlagember már gyártja a fejében a kifogást, hogy miért NEM tudna ilyesmiben részt venni, de az a kevés, megoldás-orientált ember csak összejönne. És kapna egy alapot, meg tapasztalná, hogy nincs egyedül.



2021. okt. 26. 00:18
 1/5 anonim válasza:

Itt kell lenned, hogy elhidd.

Magyarország rád vár.

2021. okt. 26. 00:55
 2/5 anonim válasza:
Én kocsmába járok.
2021. okt. 26. 05:00
 3/5 anonim válasza:
Elvonó?
2021. okt. 27. 00:31
 4/5 anonim válasza:

Jah, te most olyan valamiről beszélsz,mikor a nagyvárosi yenkik összepakolják magukat kivonulnak az irodából(mert ugye mindenki csak irodai munkát végez,természetesen mint bussinesman vagy hasonló) és elmennek egy farmra tehén meg disznóxart lapátolni.Közben 2 hét alatt nagy megvilágosodáson jellemváltozásokon mennek át,amik alapvető életigazságok felismerésehez vezetnek?


Hat jah.Ehhez kéne a 2 hét szabi.

De sztem örülök ha luk van a se..emen és van munkám,és rendezem a csaladom,kitudom fizetni a rezsiket,meg azt a néhány apróságot ami a léthez szükséges.És szerintem vagyunk még egy jópáran ehhez,hogy amahhoz ,marmint a taborhoz se időnk se pénzünk se szabadságunk ne legyen.

Igy pedig az ilyen vállalkozasokra ,taborokra való igény a 0-ahoz konvergál.Ezért nincsenek.

2021. okt. 27. 01:27
 5/5 anonim válasza:
Van csendtábor.
2021. okt. 27. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!