Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Eltűntek a zenészek? Nem akar...

Eltűntek a zenészek? Nem akar valaki billentyűzni, énekelni egy hobbi rockzenekarban?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves formáció alakulna újra a Balaton Északi partján. Elsősorban szórakozás, kikapcsolódás céljából, néhány fellépésel évente. Szinte lehetetlen egy alap tudással rendelkező billentyűst, illetve egy jó hangal rendelkező férfi/női énekest találni, miközben az X factorban tolonganak a fiatalok. Valaki esetleg? Keszthelytől Balatonfüredig szívesen vennénk bárkit akinek lenne kedve csatlakozni. Felszerelés, próbahely van. 43-47 éves korosztály vagyunk.

#zenekar #billentyűs #énekes #Zenészt keresünk
2021. nov. 12. 21:19
 1/5 anonim válasza:
Sajnos hangom nincs, és a zenélni se tanultam, de drukkolok, remélem megtaláljátok a megfelelő személyt :)
2021. nov. 12. 23:11
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálkozunk, köszönjük. ( Nem is értem, pedig ez egy olyan értékes sokat adó időtöltés).
2021. nov. 12. 23:31
 3/5 anonim válasza:
Holnap megyünk fellépni Pestről Debrecenbe, úgyhogy vagyunk, csak bő 10 évvel fiatalabbak és a távolság is néha megugorható, de rendszeres próba munka mellett nem megoldható. Sajnos a munka túl sok időt elvisz, de anélkül meg nincs hangtechnika, se utazás.
2021. nov. 12. 23:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Az nagyon messze van. Igen, a zenész aprón látunk hirdetéseket de az a pár is budapesti ami van. A zenélésben egyébként ennyi korkülömbség nem számítana. Amúgy minden szavaddal egyetértek. De akkor is kell a munka mellett valami ami feltölt és kikapcsol. Van aki horgászik, focizik, biciklizik, nekünk ez volt mindig. Legutóbb 3-éve próbálkoztunk de ugyan ilyen problémákba tört bele a bicska.
2021. nov. 13. 07:19
 5/5 anonim válasza:
Nekem minden stimmel, csak a rockzene szónál lehangolódtam. Pont azt nem szeretem.
2023. febr. 15. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!