Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szoktatok facebookon...

Fiúk, ti szoktatok facebookon kezdeményezni ismeretleneknél?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 18:35
 1/3 anonim válasza:

Nem, mert szerintem a FB csak kapcsolattartásra jó.

Meg amúgy is... Melyik csaj akarná, hogy egy random srác ráírjon? (Az olyan személytelen lenne.) :,D

2021. dec. 5. 18:44
 2/3 anonim válasza:

Nem rég regisztráltam. Profilkép nélkül rá írtam vagy 50 nőre/lányra, ebből kb 20-at be is jelöltem ismerősnek. Utóbbiból csak egy jelölt vissza, ő is csak azért hogy gyorsan megnézze a képeimet. Csak 5-en válaszoltak, egy megkérdezte ki a f@sz vagyok, egy ingerülten lerázott a korom meg a tartalmatlan profilom miatt, egy közölte hogy van barátja, 2-en lehettek volna esélyesek hogy beszélgessünk, de egyik most látta meg az életkoromat, a másik meg írni sem tud sajnos, aztán ő is ürügyként az életkoromat hozta fel, őt korábban szóváltás után ismerősnek jelöltem hogy lásson rólam képeket, de mivel nem tud írni, nem tudunk kommunikálni, így töröltem.


Akikre rá írtam a felét üres koronggal jelöli, a másik felét teli koronggal. Gondolom az előbbieknél be van állítva hogy egyből kukázza a kéretlen üzeneteket, vagy nem tudom.


Az is veszélyes lehet ha kép nélkül, illetve vadidegenek ránk írkálnak, viszont ez vissza fele is igaz. Szerencsére időben kapcsoltam hogy nem kellene mindenkit ismerősnek jelölni, akire rá írok, mivel ezután egy kamu profilra írtam rá, érdekes hogy amint tiltottam, olyan mintha törölték is volna fiókját.


Ez után, vagy ez előtt már nem emlékszem, az én fiókomat is ideiglenesen felfüggesztették, azzal az indokkal hogy túl gyakran használok bizonyos szolgáltatásokat, itt valószínűleg az volt a probléma hogy nézegettem rengeteg ember családi állapotát, érdeklődési körét.


Dehát a fejszbuk nem társkereső, nem "zaklathatod" az embereket, ha így teszel számíts rá hogy felfüggesztik, törlik fiókodat. A féjszbuk arra szolgál hogy a valóságban megismert emberekkel tartsd a kapcsolatot. Mint ahogy a felhasználási feltételekben közlik, illetve utalnak erre (de lehet hogy csak nekem nehéz a felfogásom).


Ezért van már olyan hogy Facebook Társkereső, de asztali gépre nincs, így nekem a tinder maradt, vagy fb-n vadidegenekre írogatás, ezzel kockáztatva hogy még fb fiókom sem lesz.

2021. dec. 6. 12:48
 3/3 anonim válasza:
Kétszer írtam rá olyanokra akiket társkeresőn találtam a közelben de nem válaszoltak.
2021. dec. 9. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!