Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyen hogy érdemes...

Szórakozóhelyen hogy érdemes táncoló lányokhoz odamenni ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra a szituációra amikor 2-en meg 3-an vannak és táncolnak egymással.

Nem erősségem annyira a bulizós ismerkedés, csak próbálkozom egyedül is meg ismerősökkel is néha-néha. Idáig az vált be mikor leültek beszélgetni meg ácsorognak oldalt és úgy mentem oda leszólítgatni őket.



2021. dec. 12. 20:48
 1/3 anonim válasza:
Oda kell menni és dörgölőzni :)
2021. dec. 12. 21:26
 2/3 anonim válasza:

Hát semmiképp sem úgy, mint legutóbb a srác, aki megkérdezte, hogy elég részeg vagyok-e ahhoz, hogy táncoljak.

Szerintem az álldogáló lányokat érdemesebb megszólítani, aztán mehettek táncolni. De tánc közben zavaró, amikor valaki próbál odafurakodni. Próbálj meg szemkontaktolni, mosolyogni, és ha viszonozzák, akkor közelíteni.

2021. dec. 12. 23:31
 3/3 anonim válasza:

Ezt nem lehet úgy megoldani, hogy "hogy érdemes", vagy "hogy KELL".


Használd a saját ösztöneidet, a saját megérzéseidet. Támaszkodj a saját kreativitásodra.

2022. jan. 1. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!