Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Találtál már itt az oldalon...

Találtál már itt az oldalon olyan embert akivel hosszasabban sikerült levelezned?

Figyelt kérdés
Meddig tartott, és milyen célú volt? Meg mi lett a vége, hogy lett vége?

2021. dec. 27. 11:45
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

Még évekkel ezelőtt... Párkapcsolat és barátság is lett belőle.

Manapság? Semmi!

(F)

2021. dec. 27. 11:55
 2/27 anonim válasza:
Volt.Mivel messzi voltunk egymástól,sose taliztunk,így véget ért.
2021. dec. 27. 11:56
 3/27 anonim válasza:
Volt, lassan 1 éve legjobb barátok vagyunk.
2021. dec. 27. 11:59
 4/27 anonim válasza:

Üdv sajnos nincsen ilyen, de nagyon örülnek neki

Pasi vagyok(nem incel)

2021. dec. 27. 12:00
 5/27 anonim válasza:

3 különböző nővel találkozás. Volt akivel csak szex volt, volt akivel barátság lett belőle, volt aki párkapcsolattá vált. Nem lehetetlen.

De a trollok eléggé tönkre vágják az oldalt sajnos.

2021. dec. 27. 12:12
 6/27 anonim válasza:
Igen, 2 éve beszélünk, de találkozni még nem sikerült, mert két országgal arrébb él, a járvány miatt nem lehet kiutazni. De amint lehet, ülök a vonatra, 13 óra az út, de megéri :)
2021. dec. 27. 12:14
 7/27 anonim válasza:
2-t. 10 - 15 perc.
2021. dec. 27. 12:24
 8/27 anonim válasza:
Nekem volt levelező partnerem innen, kb 1 evig tartott. Külföldön lakik, igy személyesen nem találkoztunk. De őszintén tudtunk beszélgetni egymással. Fél év után lett egy kisebb szünet a levelezésünk között. Majd megint elkeztünk ugy kb 1 hónap kihagyás után. Es kb 2 hete fejeztük be azt hiszem végleg.
2021. dec. 27. 12:52
 9/27 anonim válasza:

Évekkel ezelőtt, egy sráccal összehaverkodtam itt, de annyira depresszív lett így az utóbbi pár évben, meg semmit sem haladt az életével, hogy már "fájdalmas" volt beszélgetni vele, szóval ez a barátság abbamaradt.


Szintén évekkel ezelőtt megismertem itt egy lányt, aki szintén tök jó barátom lett, de az kb. egy fél éves történet volt, elszúrtam.


Meg volt egy lány, aki tök érdeklődő volt, fél évente spontán írt, hogy miújság velem, aztán volt egy kontakt csere is és amint meglátott, abba maradt az érdelődés :D Ha most látna, lehet hogy állva összehugyozná magát, mert elég sokat változtam, de az ilyenek már nem érdekelnek utólag.


25F

2021. dec. 27. 12:53
 10/27 anonim válasza:

Igen, több férfi barátom is van.

N

2021. dec. 27. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!