Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak lányos, nőies biszex/le...

Vannak lányos, nőies biszex/leszbikus lányok?

Figyelt kérdés
Akiket eddig láttam, mindig inkább fiús, férfias megjelenésűek voltak. Léteznek nőies stílusúak is? És mennyire gyakori? Ti ismertek ilyen lányt, vagy van itt esetleg valaki?
2021. dec. 28. 16:51
 1/4 anonim válasza:

Én lányos vagyok, ha van kedved írj nyugodtan! Szívesen ismerkedem!:3

18/L

2021. dec. 28. 17:14
 2/4 anonim válasza:
Mit definiálsz lányos alatt?
2021. dec. 28. 17:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak annyit, hogy ránézésre, öltözködésre, megjelenésre vannak lányok, akik fiúsak és vannak akik lányosak. Persze vannak fokozatok hogy ki mennyire, meg biztos mindenki valamennyire mást tart fiúsnak vagy lányosnak, de nagyjából szerintem mindenki hasonlóan vélekedhet hogy ki milyennek számít.
2021. dec. 28. 18:02
 4/4 anonim válasza:
Én az vagyok. Nagyon szeretek szoknyában, magassarkúban lenni. Ennek ellenére azért vannak sportcipős napjaim, de nagyon lányos vagyok:) Külsőre nem mondanád meg, hogy vonz a saját nemem:))22
2022. jan. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!