Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Bizonytalan vagyok,mit kéne...

Bizonytalan vagyok,mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most szilveszterkor egy buliban megismertem egy fiút,ő volt a házigazda.

Nagyon kedves volt velem végig, aranyos volt, és aznap vele is aludtam. Végig átkarolt, és figyelt rám, udvarias volt. Akkor azt éreztem, hogy nem akarok hazamenni, nem szeretném hogy vége legyen a napnak.

Ittunk mindketten kicsit. Nem tudom, hogy amiatt jött - e ez a fellángolás...

Hozzátesz az is, hogy lassan 3 hónapja szakítottunk az exemmel akivel együtt voltam 2,5 évig. Néha még hiányzik, olykor sírok miatta.

Össze vagyok zavarodva, nem tudom. Egyszer úgy érzem, hogy tetszik nekem ez a fiú akit megismertem egyszer azt, hogy még csak külsőleg sem tetszik, csak belsőleg. Pedig ő tényleg annyira jó és kedves hozzám... Csak külsőleg annyira nem fogott meg és emiatt nagyon rosszul érzem magam...

Tegnap rám írt este, hogy nagyon örült hogy eljöttem a buliba és, hogy megismert, ma meg megkérdezte mikor találkozunk újra.

Tényleg nem tudom mitévő legyek, kétségbe vagyok esve. Nem szeretnék csalódni újra és neki sem szeretnék csalódást okozni.

Messze is lakik tőlem eléggé (2 óra vonattal).



Minden Kedves tanácsot, véleményt köszönök.


Ui: Egy kétségbeesett 17 éves lány.



2022. jan. 2. 18:52
 1/9 anonim válasza:
Offold
2022. jan. 2. 19:04
 2/9 anonim válasza:
Szeretnéd hogy legyen folytatás? Mit szeretnél, azt vedd figyelembe. Ha dobod akkor mi történik, ha felveszed a kapcsolatot akkor mi történik. Mérlegelj. :)
2022. jan. 2. 19:25
 3/9 anonim válasza:

Valóban nem túl könnyű a henyzet. :(


Szerintem légy vele továbbra is kedves, de maximum csak barátilag.


Látszólag még nem is vagy túl az exeden teljesen, plusz ha nem vonz a srác külseje, akkor később ez okozhat problémát. Nyilván, az számít igazán, hogy kinek milyen a személyisége, de a vonzalom a külsőn is múlik.


Szerintem addig mindenképpen várj egy új kapcsolattal, amíg túl nem leszel az exeden. Ezeknek sosem szokott jó vége lenni.

Addig pedig barátkozz! A barátságokból is nagyon jó kapcsolatok tudnak kialakulni.

2022. jan. 2. 19:27
 4/9 anonim válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy ez így elég kényelmetlen lenne ha folytatnátok.

Sok kedves és udvarias férfit találhatsz akik jól is néznek ki.

Ez most olyan mintha most jó lenne, de hosszútávon nem szívesen tartanád vele a "kapcsolatot". Jobb ha most tisztázod vele a dolgokat, vagy csak nem írsz annyit neki. Sok lány ha nem ír vissza, vagy csak ritkán, az elég egyértelmű jelzés. Csak nem a legkedvesebb megoldás. A lényeg, hogy szerintem ezt most hagyd ki. :c


23/F

2022. jan. 2. 19:58
 5/9 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan találkozz vele, légy nyitott, nem muszáj rögtön leendő párodként tekinteni rá, csupán barátkozz. Egy exet is úgy lehet a legkönnyebben elfelejteni, ha egy másik felejteti el. :) Sok sikert!
2022. jan. 2. 20:20
 6/9 anonim válasza:

Engem az érdekelne, hogy tud valaki pár óra ismerettség után együtt aludni valakivel, érzelmeket táplálva rögtön?

Biztos boomer vagyok, azért nem értem. :/

2022. jan. 3. 11:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy kanapén aludtunk 4 en a barátainkkal, én meg mellette aludtam és ő átkarolt. Így értettem az "együtt alvást"
2022. jan. 3. 12:55
 8/9 anonim válasza:
Kívánom hogy 17 éves ilyen problémáid maradjanak az életben ✌️
2022. jan. 4. 23:46
 9/9 anonim válasza:
Jaj annyira cukrok vagytok. Remélem engem is átölel valaki a kanapén.
2022. febr. 6. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!