Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok előfordulhat...

Lányok, nálatok előfordulhat ilyen szituáció? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Egy kávézóban megláttok egy szimpatikusnak tűnő srácot, ahogy egyedül ül egy asztalnál és olvas, ti pedig leszólítjátok, hogy ismerkedést kezdeményezzetek vele. Meglépnétek ilyet, vagy inkább nem akarnátok zavarni?

Vagy épp ellenkezőleg: ha ti ülnétek egyedül egy kávézóban, adnátok esélyt valakinek, ha ismerkedni szeretne és szimpatikusnak tűnik elsőre?


Ha a korotokat feltüntetitek a válaszotok végén, azt megköszönöm 🙂



2022. jan. 2. 22:30
1 2
 1/16 anonim válasza:

Nekem nincs annyi önbizalmam, hogy leszólítsak akárkit is.

De hogyha valaki engem szólitana le, szivesen beszélgetnék vele, és örülnék a kezdeményezésnek.

2022. jan. 2. 22:57
 2/16 anonim válasza:

#1 vagyok.

Azt lehagytam hogy: 18/L

2022. jan. 2. 22:58
 3/16 anonim válasza:
Persze. Bár az elsőnél elöbb okot keresnék hogy jogosan szólítsam le. Csak úgy nem zavarnám meg. 19/L
2022. jan. 2. 23:27
 4/16 A kérdező kommentje:

#1

És neked például milyen nyitószöveg imponálna? 🙂 Milyen leszólítás után éreznéd azt, hogy ez nem erőltetett, és szívesen beszélgetnél az illetővel? Tudnál példát mondani?

2022. jan. 2. 23:29
 5/16 A kérdező kommentje:

#2

Az előbbi kérdésem rád is vonatkozik 😀

2022. jan. 2. 23:33
 6/16 anonim válasza:
Én simán kezdeményeznék. Párszor már nekiálltam hasonlóképp kezdeményezni. Volt amikor ultra szimpatikus volt a srác. Aznap még sex is lett belőle..
2022. jan. 3. 03:28
 7/16 anonim válasza:

Én nem kezdeményeznék,Mert azt az elvet vallom, hogy a srácnak kell meglépni az elsö lépést ha a nö mutatja hogy tetszik neki. (Szemezés, mosoly)

De ha én ülnék egyedül és a srác jönne oda azt szívesen venném, ha szimpatikusnak találom. Akármilyen normális szöveg, nem tipikus csajozós duma. Pl Szia, ne haragudj hogy zavarlak. Szimpatikusnak talállak, esetleg ihatunk egy kávét együtt?

2022. jan. 3. 04:56
 8/16 Cubina válasza:

Ha egy lány leszólít egy fiút, abból olyan események következnek, amit a 6-os írt:

Én simán kezdeményeznék. Párszor már nekiálltam hasonlóképp kezdeményezni. Volt amikor ultra szimpatikus volt a srác. Aznap még sex is lett belőle..


Ha csak szexet akarsz, nyugodtan legyél könnyen kapható. A fiúk szeretik a gyorsan ágyba vihető lányokat, de komoly kapcsolat ilyenből nem igazán lesz.

Ha ilyen simán leszólítasz egy fiút, jogosan hiheti azt, hogy mindig ezt csinálod. Ha ott ül mondjuk egyedül, és ügyet sem vet rád, vagy bárki másra, akkor pláne ciki odamenni.

Ha van szemkontaktus, egy halvány mosoly mindkét oldalról, akkor már lehet közeledni. De csak a fiúnak. :)

Szerintem legyen a lányoknak büszkesége. Ha tetszik egy lány egy fiúnak, akkor ő úgyis kezdeményezni fog, és nagyon látszik egy fiún, ha megfogta a lány.

Hiába mondják, hogy manapság a nő is nyugodtan kezdeményezzen, szerintem nagyon megalázó. Könnyű préda nekik az ilyen, és általában egy- vagy néhány forró éjszaka után lelépnek.

2022. jan. 4. 23:17
 9/16 anonim válasza:
8: Ó, drága jó szexizmus és kulcs-zár retorika, de hiányoztál! Ja, nem.
2022. febr. 3. 01:30
 10/16 anonim válasza:

Van itt egyaltalan olyan aki egyedul beul kavezni valahova???

Szerintem ninc solyan ember aki egyedul beul egy kavezoba hogy ott olvasson vagy csak nezzen ki a fejebol.

Aki kavet akar inni pl starbucksbol az viszi elviteltre es megissza a kocsiban vagy otthon keszit.

2022. márc. 16. 01:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!