Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért érzem furának így a...

Miért érzem furának így a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel körülbelül 2 hete beszélgetek online.


Minden jól alakul eddig, érdeklődik irántam, (direkt nem írtam neki 3 napig, és ő írt rám, szóval gyanítom érdeklem valamennyire) kérdez és ami a legfontosabb, hogy nem 1-2 szavas válaszokat ad..


Ez eddig tök jó, viszont valami nem az igazi..:

Ebben a 2 hétben olyan rettentően sokat nem beszéltünk. Tegyük fel, kérdezek tőle valamit mondjuk reggel, leláttamoz, majd 4-5 óra múlva válaszol és kérdez valamit. Válaszolok neki általában hamar (attól függ, van-e valami dolgom), leláttamoz, majd este válaszol megint. Tényleg annyi szerencsém van, hogy 1-2 szavas válaszokat ad, hanem tényleg lehet normálisan beszélgetni vele.


Nem azt várom el, hogy 0-24 beszélgessünk, mert az beteges lenne és lehetetlen is egyben, hisz mindenkinek van dolga. Viszont így, hogy maximum 2-3x visszaír 1 nap, elég nehéz megismerni a másikat és jóóóval időigényesebb, mint alapból.

Azt se lehet mondani, hogy tényleg nem ér rá, mert egyszer már lebukott amikor írtam neki és visszaírt valamit pár perc után, amit valószínűleg nem nekem szeretett volna küldeni, majd utána visszavonta az üzenetet és ezek után szintén 4-5 óra múlva válaszolt.


A másik lehetőség az lenne, hogy nem érdeklem, de az meg kizárt, mert ő is keres engem. Ha engem nem érdekel valaki, akkor nem kérdezek rá, hogy milyen napja volt, úgy, hogy nem beszéltünk előtte 3 napig..


Tapasztalatok ilyen téren vannak/voltak nálatok?



2022. jan. 11. 17:26
 1/5 anonim válasza:
Én nem tudom te hogy gondoltad ezt, vagy hányszor próbálkoztál online ismerkedéssel, de időt és energiát kell belefektetni. Nálam is ez van, csak én ezt elfogadom. Idő kell mindenhez. Ha annyira megakarod spórolni az időt, akkor hívd el egyből randira. Ha eljön, akkor ott több időt tudtok eltölteni, ezáltal nagyobb esélyed lesz rá, hogy bejössz neki és akkor talán online térben is több időt fog rád szánni. Vagyis másképpen osztja be az idejét, fontosabb leszel neki. Ő ilyen lány, akivel 1 nap nem tudsz sokat beszélgetni. Keressél másik lányt ha ennyire zavar, vagy beszélgessél több lánnyal, ha szükséged van rá.
2022. jan. 11. 17:58
 2/5 anonim válasza:
Hát izé, ha én ismerkedek valakivel és érdekel, akkor az illető nem 3 nap után jut eszembe hogy rá írjak. Akivel csak el lehet dumálni, de annyira nem keltette fel az érdeklődésemet, na az ilyen emberekkel beszélgetek pár naponta. Többnyire akkor írok rájuk ha nincs más és amúgy is régen beszéltünk. Én mondjuk nem váratok senkit olyan hosszú ideig, ha ír válaszolok és nem is egyszavas válaszokkal, viszont nem írkálok velük órákig vagy ilyesmi. Tehát annyira nem érdekled a csajt szerintem, mert akkor nem ilyen ritkán írna, inkább csak B terv vagy.
2022. jan. 11. 18:09
 3/5 anonim válasza:
Azóta velem beszélget, azért
2022. jan. 12. 10:22
 4/5 anonim válasza:

Próbálj meg neki este írni ne reggel. Általában akkor jobban ráérnek az emberek.

Azt írod, nem két szóban szokott válaszolni. Én a két szavas választ megírom sokszor azonnal, de ha valakinek bővebben, odafigyelve akarok válaszolni, akkor inkább megvárom míg lesz időm csak odafigyelni. És nem kapkodva írni.

2022. jan. 12. 14:36
 5/5 anonim válasza:
Ha tudod a címét csengess be. Ha ajtót nyit nézz a szemébe és határozottan mond ezt. -Bébi én bírlak, csak ritkán...írsz.
2022. jan. 12. 15:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!