Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nők valaki beszélgetni messeng...

Nők valaki beszélgetni messengeren, vagy instán?

Figyelt kérdés

Aki szeretne írja meg privátba, hogy találom meg. :)

32F



2022. jan. 21. 00:12
 1/8 anonim válasza:
Ha csak beszélgetni akarsz akkor miért pont nő kell legyen aki rádír?
2022. jan. 21. 06:39
 2/8 anonim válasza:
Soha nem fogok megadni egyiket sem egy tökidegennek akiről az összes infóm, hogy hány éves és milyen nemű.
2022. jan. 21. 07:01
 3/8 anonim válasza:

Több ok van, hogy miért tud hamar elhalni egy barátkozási szándék:

1. Az illető csak bizonyos nem felé nyitott. Ez hátsó szándékot rejtet.

2. Nem passzolnak a levelezési szokások. Van aki szeret sokat írni és őt letöri ha 1-2 szavas vagy mondatos válaszokat kap. A fordított eset, pedig hogy nem olvassák el a hosszú üzenetet.

3. Tiszteletlenség, káromkodás, bizalmas helyesírás

4. Témanélküliség

és bár még sok van, 5.-nek az "menjünk át egyből más felületre" jellegű hozzáállás van.


Ez nem azt jelenti, hogy nem vesszük komolyan az itteni barátkozást, hanem azt, hogy nem akarunk random idegent bejelölni, hogy lássa a képeinket, az adatainkat, mert hátsó szándéka is lehet.

Ha felépült a bizalom itteni levelezéssel, akkor oké. Akkor nyitunk, de nem egyből megyünk át a legszemélyesebb felületeinkre...

2022. jan. 21. 08:12
 4/8 anonim válasza:
Én azért sem akarom, hogy megtaláljanak, mivel elég sokan keresnek.
2022. jan. 21. 14:53
 5/8 anonim válasza:

3:

Az első ponthoz: Hátsó szándék lehetséges de nem bizonyos. Az is lehet hogy van sok fiúbarátja viszont egy lánybarátja sem és ezt szeretné megváltoztatni, nyitni az ellenkező nem felé.

Igaz hogy lehetnek hátsószándékok, nyilván amig nem kristálytiszta hogy az adott személynek mik a motiváció nem jó ötlet kontaktot cserélni.

2022. jan. 22. 11:28
 6/8 anonim válasza:

5-ös:

Én ezt sem értem. Miért akar valaki lány barátot, mármint olyan értelembe, hogy kifejezetten erőltetve "legyen egy lány is baráti körömbe" jelleggel?

2022. jan. 22. 13:08
 7/8 anonim válasza:

6: Nekem személy szerint amiatt mert jobban megakarom ismerni őket.

Nehezen tudok (vagyis tudtam de még lehet rajta csiszolni) nőkkel és rájöttem hogy amiatt mert alapból így szocializálódtam amit kiakarok javítani. Mint mondtam: nekem tiszták a szándékaim, ha barátot keresek akkor nem romantikus dolgot amit barátságba burkoltam.

Olyan is volt hogy egy randimmal tök jól elbeszélgettem és nem jött össze így úgy voltam vele hogy ettől függetlenül jó lenne barátnak mert tök jól éreztem magam amikor vele beszélgettem.

Ritkán van olyan hogy idővel beleszerelmesedek egy lánybarátba. Ezek sajnos megtörténnek. Bevallottam neki, kikosarazott majd mentek tovább a dolgok. Én néztem új szerelem után.

2022. jan. 22. 15:16
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2022. nov. 25. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!